SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zerknijcie na te SUPLE przy robieniu masy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 339
Bylwm wczoraj w sklepie i koles mi doradzil cos takiego:
Tribulus 625 Caps /Optimum Nutrition/ - 50 kapsułek
Kreatyna Creapure /Ultimate Nutrition/ - 300 g.
Gainer Profi Whey Mass /Olimp/ - 2500 g.
Price --> 205 zł.

Co o tym sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Ile masz lat ?
Jaki masz cel ?
Jaka masz diete ?

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 339
22 lata.
Cel: raczej masa ;-P
Dieta: brak
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
dieta musi być , dopiero potem sięgać po odżywki w celu uzupełnienia braków w diecie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 339
Doradz mi jaka to ma byc dieta i jak ona ma wygladac poniewaz nie mam zadnego doswiadczenia w tym temacie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapraszamy do działu odżywianie i czytaj podwieszone posty !!

- jest tam pełno przykładowych diet na mase ale , najlepiej ułożyć ją samemu !

co do supli to są oki !

Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 339
A teraz takie pytanie...
Jesli chodzi o diete przy robieniu rzezby to OK, ale czemu sluzy dieta przy cwiczeniach na mase?
Nastepne pytanie to takie, czy jesli spozywam Gainera podczas ulozonej diety to musze odliczac jego wartosc skladnikow (tz. zawartosc bialka,weglowodanow,itp.)od mojego planu na diete aby mieścic sie w danym przedziale dziennego spozycia tluszczy, weglowodanow i bialka?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4411
dieta kojazy sie głownie z głodzeniem sie i jedzeniem mało posiłkow w małych ilosciach.
Ale dieta na masse jest odwrotna jesz wiecej srednich lub małych poswiłkow w ciagu dnia(5-7)małych badz srednich posiłkow i jesz roznego rodzaju zywnosc ktora ma dostarczyc twojemu organizmowi białko tluszcze i weglowodany.(ryz,piesi z kurczaka,jajka,filet z ryby,owoce,warzywa) ITP.
odrzywki to mały dodatek do uzupełnienia diety.
bez diety w kulturystyce raczej nic niezdziałasz jak juz sie za cos bierzesz zrob to pozadnie
jezeli w ciagu dnia "pochłoniesz" wiecej białka,weglowodanow po prostu twoj organizm przyjmie tyle ile bedzie potrzebował reszte wydalisz wiec jezeli "przedafkujesz" nic sie niestanie,
co do tłuszczy niejestem pewnien ale wydaje mi sie ze jak ich za duzo spozyjesz to one sie beda odkładac.(dobry trening) i pokłopocie

CHWDP

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 339
Dzieki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradzcie czy dobry jest ten cykl mix ?

Następny temat

ktora odzywke wybrac??????????????

electro
Polecane artykuły