witam dostalem taki plan treningowy czy ktos mi moze powiedziec czy jest dobry czy warto tak cwiczyc bo mi osobiscie taki plan nie wydaje mi sie dobry. doradzcie prosze czy jest dobry TRENING
Trening 4x w tygodniu podzielony na trening A oraz B. Jeden dzień robisz trening A, kolejny trening B i potem znowu A itd. Po każdym treningu wykonuj 30min treningu aerobowego , intensywnie z tętnem ok. 140 uderzeń - bieżnia, rower itp. Twój wybór. Fajnie jakbyś ćwiczył systemem:
1 dzień - trening
2 dzień - trening
3 dzień - wolne
4 dzień - trening
5 dzień - trening
6 dzień - wolne
7 dzień - wolne (lub opcjonalnie 5 trening, jak dasz radę)
Trening A
-wyprosty nóg siedząc na maszynie 3 x20p (3 serie po 20 powtórzeń)
-wykroki chodzone z hantlami 3x 40kroków
-przysiady ze sztangą na plecach 3x20p
-rozpiętki z hantlami na skośnej ławce skos dodatni 45 stopni 3 x20p
-unoszenie ramion na boki stojąc z obciążeniem w dłoniach 3x 20p
-ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki siedząc 3x15p
- uginanie naprzemienne przedramion z hantlami 3x20p
-spięcia brzucha na piłce gumowej 4x25p
-unoszenie nóg w zwisie 3x20p
Trening B
-uginanie nóg leżąc na maszynie 3x20p
-wypychanie nogami na suwnicy 3x20p
-prostowanie grzbietu na ławce rzymskiej 3x20p
-rozpiętki z hantlami na ławce skośnej skos ujemny 3x20p
-przyciąganie gryfu łamanego do brody stojąc 3 x20p
-przyciąganie uchwytu wyciągu poziomego do brzucha siedząc 3x20p
- wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 3x15p
- wyciskanie francuskie sztangi łamanej leżąc 3x15p
-spięcia brzucha leżąc 3x25p
-spięcia brzucha na maszynie 3 x25p
Trening 4x w tygodniu podzielony na trening A oraz B. Jeden dzień robisz trening A, kolejny trening B i potem znowu A itd. Po każdym treningu wykonuj 30min treningu aerobowego , intensywnie z tętnem ok. 140 uderzeń - bieżnia, rower itp. Twój wybór. Fajnie jakbyś ćwiczył systemem:
1 dzień - trening
2 dzień - trening
3 dzień - wolne
4 dzień - trening
5 dzień - trening
6 dzień - wolne
7 dzień - wolne (lub opcjonalnie 5 trening, jak dasz radę)
Trening A
-wyprosty nóg siedząc na maszynie 3 x20p (3 serie po 20 powtórzeń)
-wykroki chodzone z hantlami 3x 40kroków
-przysiady ze sztangą na plecach 3x20p
-rozpiętki z hantlami na skośnej ławce skos dodatni 45 stopni 3 x20p
-unoszenie ramion na boki stojąc z obciążeniem w dłoniach 3x 20p
-ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki siedząc 3x15p
- uginanie naprzemienne przedramion z hantlami 3x20p
-spięcia brzucha na piłce gumowej 4x25p
-unoszenie nóg w zwisie 3x20p
Trening B
-uginanie nóg leżąc na maszynie 3x20p
-wypychanie nogami na suwnicy 3x20p
-prostowanie grzbietu na ławce rzymskiej 3x20p
-rozpiętki z hantlami na ławce skośnej skos ujemny 3x20p
-przyciąganie gryfu łamanego do brody stojąc 3 x20p
-przyciąganie uchwytu wyciągu poziomego do brzucha siedząc 3x20p
- wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 3x15p
- wyciskanie francuskie sztangi łamanej leżąc 3x15p
-spięcia brzucha leżąc 3x25p
-spięcia brzucha na maszynie 3 x25p
Krzysztof Piekarz
