SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę do oceny, 90kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9088
anubis84
Zalezy kto co lubi, jak ktoś chce dopracować jakiś szczegół to wybiera maszyny gdzie moze się skupić na danym elemencie ciała. Kolejna spraw co to za maszyny, bo jak fajne hammery to suepr sprawa.
to nie były te maszyny ,były zwykle na przekładni pracoway jak atlas
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
ATG jest ogólnie ciężkim przysiadem, trzeba mieć dobrą mobilizację i ogólnie technikę, łatwiej zrobić sobie kuku, niż przysiadem do 90 stopni.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
To jak atlasowe to rzeczywiście słabo i nie dziwi się że kiepsko się trenowało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9088
anubis84
To jak atlasowe to rzeczywiście słabo i nie dziwi się że kiepsko się trenowało.
.
Małe dla takiego konia jak ja 185w
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9088
blue_hope
ATG jest ogólnie ciężkim przysiadem, trzeba mieć dobrą mobilizację i ogólnie technikę, łatwiej zrobić sobie kuku, niż przysiadem do 90 stopni.
No to ja robię takie przysiad 5*5 107kg
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
ATG z 100+ pamiętam jak panowie na siłowni mieli problem z 60kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9088
Ale na modlitewniku ćwiczyłem bo chciałem zobaczyć (w domu nie mam) i powiem że zaj........... Do teraz bicki nap........
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9088
blue_hope
ATG z 100+ pamiętam jak panowie na siłowni mieli problem z 60kg

Mówię poważnie bez ściemy ....... Jak umowie cię z kumplem to nagram filmik. A uwierzysz że martwy dzisiaj pad 125+sztanga (sztanga nie wiem ile bo nie pisało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9088
blue_hope
ATG z 100+ pamiętam jak panowie na siłowni mieli problem z 60kg

Mówię poważnie bez ściemy ....... Jak umowie cię z kumplem to nagram filmik. A uwierzysz że martwy dzisiaj pad 125+sztanga (sztanga nie wiem ile bo nie pisało
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
ale to nie, że ja nie wierzę Nie mam ku temu powodów Ja MC w maksie zrobiłam prawie 107
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 65kg

Następny temat

Redukcja. Jak zacząć?

electro
Polecane artykuły