SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan treningowy do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1763
ronie220
Co do kcal, jaki masz teraz cel bo już zapomniałem ?

masa
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Zostaw jak było i obserwuj ciało. Jak obwody ani waga nie będą szły do przodu to dokładaj po 20-30g węglowodanów.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
prst2
ronie220
prst2
moj wydatek energetyczny kcal musi ulec zmianie? a co z łydkami i bocznym aktonem barkow?






Zmieniony przez - prst2 w dniu 2017-05-04 17:18:24

Zmieniony przez - prst2 w dniu 2017-05-04 17:22:47


Na boczny i przedni masz przecież ćwiczenia-żołnierskie i wyciskanie hantli siedząc.

ale nie jest chyba tak mocno angazowany boczny na tym jak przy wznosach bokiem? na lydki cos moge wrzucic?


Jest wystarczająco aktywowany . Zdaje się, że widziałem nawet jakieś badania emg, które wykazały, że jest tam duża aktywnośc głowy środkowej.
Na wznosy przyjdzie czas.


Łydki ok.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1763
ronie220
prst2
ronie220
prst2
moj wydatek energetyczny kcal musi ulec zmianie? a co z łydkami i bocznym aktonem barkow?







Zmieniony przez - prst2 w dniu 2017-05-04 17:18:24

Zmieniony przez - prst2 w dniu 2017-05-04 17:22:47


Na boczny i przedni masz przecież ćwiczenia-żołnierskie i wyciskanie hantli siedząc.

ale nie jest chyba tak mocno angazowany boczny na tym jak przy wznosach bokiem? na lydki cos moge wrzucic?


Jest wystarczająco aktywowany . Zdaje się, że widziałem nawet jakieś badania emg, które wykazały, że jest tam duża aktywnośc głowy środkowej.
Na wznosy przyjdzie czas.


Łydki ok.


ok świetnie, poki co dodaje kcal tak jak dotychczas bo wszystko bez zmian i czasami gloduje, dzieki za pomoc od poniedzialku zaczynam bo juz rzygam tym splitem, taka niechęc nieziemska juz mnie dopadla na te treningi splitem, samopoczucie -100 na same nogi solo
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Najważniejsze to mieć satysfakcje z treningu.

Powodzenia !
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1763
W innym temacie rion, napisal mi, ze możliwe ze dol plecow jak i grzbiet moga nie dac rady 2x w tyg martwy i siady, to co wtedy podmienic?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Przysiady zamiennie z wykrokami a martwy ciag zamiennie z uginaniem podudzi lub prostowaniem na ławce rzymskiej. Wtedy będzie ok.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1763
Poniedzialek - push
Wtorek - pull
Sroda- wolne
Czwartek - push
Piatek - pull
Tak bedze ok?


Zmieniony przez - prst2 w dniu 2017-05-07 22:41:59
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
prst2
Poniedzialek - push
Wtorek - pull
Sroda- wolne
Czwartek - push
Piatek - pull
Tak bedze ok?



Zmieniony przez - prst2 w dniu 2017-05-07 22:41:59


Tak.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1763
dzis po pierwszym treningu, luksio jest, samopoczucie mega na +, az chce sie cwiczyc na nowo, zajawka co raz wieksza, a nie znudzenie wieczne jakims armagedonem serii na jedna partie w ciagu jednego dnia i nie jestem az tak bardzo przeorany jak nie raz po splicie, teraz wymeczony jak trzeba :) dzieki za pomoc


Zmieniony przez - prst2 w dniu 2017-05-08 18:53:14
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa , rzeźba czy redukcja?

Następny temat

Przysiady klasyczne i posladkow

electro
Polecane artykuły