SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prosze o pomoc w sprawie palnu na mase...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18113
Mam prosbe, bo ułozyłem po wielkich długotrwałych próbach swój plan treningowy, ale nie wiem czy jest dobry. postanowilem barki zrobic w dzien z klatka zeby nie robic dzien po klatce poniewaz boje sie kontuzji.
2 dni w planie powtarzam poniewaz zalezy mi na tych misniach i che je cwiczyć 2 razy w tygodniu. jesli macie jakies sugestie to piszcie moze tez jakies propozycje licze na wasza pomoc dzieki...

poniedziałek: klatka+triceps+barki
wtorek:grzbiet+biceps+brzuch
sroda:nogi+brzuch+nadgarstki(tzn. miesnie od nadgarstków do łokcia)
czwartek:klatka+triceps+barki
piatek:grzbiet+bic+brzuch

zastanawiam sie nad dozuceniem jeszcze brzuch gdzies w którys dzien zeby go zakatować bo mam za duzo tłuszczu na nim.

nom i oczywiscie aeroby conajmniej 3 razy w tygodniu a moze i wiecej... Aha i ma być to plan na mae(wiem ze powino sie raz cwiczyc miesnie ale mi na nich zalezy wec postanowiłem je ciwczyc 2 razy) mój staz ok 9 miesiecy...licze na waszą pomoć... może jakies sugestie i propozycje... z góry dzieki......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
bezndzieja chyba ze cwiczysz baaardzo dlugo i o nie jest na mase
cwiczac miesien 2x tydzien nie rozbudujesz ich a mozeesz nawet wrecz przeciwnie -- spalic je niodwracalnie klatka regerauje sie po ciezkim treningu nawet do 7 dni podobni uda i klatka. bic i tric niby 5 max ale tez wspooldzialaja przy plecach /klacie barkach.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
****master ma calkowika racje.Nie powinienes tak katowac tych partji na ktorych Ci tak zalezy.Jezeli tak bedziesz robil jak napisales to nie beda rosly,a nawet beda slabsz.Ja tez robie na mase i do tego trzeba troszke czasu.W 1 miech nie poprawisz swojej sylwetki.Ja ma nase czekam juz 3 miechy.
Ja mam mniej wiecej taki trening:

-rozgrzewka ok 15-20 min. na cwiczone partie-

Poniedzielek;
-ROZCIAGANIE
-KLATKLA
-TRICEPS
-BRZUCH
-ROZCIAGANIE

Wtorek;
-ROZCIAGANIE
-BARKI
-BICEPS
-ROZCIAGANIE

Sroda;
-ROZCIAGANIE
-UDA
-PRZEDRAMIE
-BRZUCH
-ROZCIAGANIE

Czwartek:
-ROZCIAGANIE
-GRZBIET
-LYDKI
-ROZCIAGANIE

http://kulturystyka.pl/ATLAS/
Przejrzyj sobie ta stronke,przyda Ci sie.
Powodzenia stary.
Aha.Zrob sobie jakas fajna diete. ;)
Ja mam tylko 4 dni bo w pozostale niemam czasu,ale gdybym mial to napewno bym cosik jeszcze dolozyl. :)
Pozdrowionka!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18113
dziki z adp. moze ktos jeszcze by sie wypowiedział????moze znaciejakies fajne plany na 5 dni?
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
zoldike nie wrzucaj tu swojego bezndziejnego planu.

Autor - na mase polecam 3-4 dni ! jesli zaaczynasz - 3 dni stykną
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
ZAŁOŻENIA TRENINGOWE:

-wykonujemy 4 treningi w tygodniu w systemie: 2 dni treningu-1 dzień wolny-dwa dni treningu-dwa dni wolne
(A-B-W-A-B-W-W)

-każda grupa trenowana jest 2x w tygodniu

-w tygodniu zawsze przeplatamy treningi lżejsze z ciąższymi-tj.:

ciężki-lekki-wolne-lekki-ciężki-wolne-wolne lub
lekki-ciężki-wolne-ciężki-lekki-wolne-wolne

Chodzi o to, by każda grupa była trenowana na przemian raz w tyg. lekko a raz ciężko-nigdy z tą samą intensywnością na obu treningach w tygodniu.

SUGEROWANY PODZIAŁ GERUP

A: klatka, barki(przód i bok), tricepsy, brzuch, łydki
B: uda, grzbiet, tył barków, bicepsy

-przerwy pomiędzy seriami(TRENING CIĘŻKI):
ćwiczenia złożone 120 sekund,
izolowane 60 sekund

-przerwy pomiędzy seriami(TRENING LEKKI):
ćwiczenia złożone 150 sekund,
izolowane 90 sekund

-progresja tylko w ćwiczeniach złożonych/podstawowych (oznaczenie "PROG") 1<2<3 czyli zwiekszamy obciążenia w każdej kolejnej serii (TRENING CIĘŻKI)

-progresja tylko w ćwiczeniach złożonych/podstawowych (oznaczenie "PROG") 1<2=3 czyli zwiekszamy obciążenia w DRUGIEJ serii A W TRZECIEJ TAKIE SAMO, CO W DRUGIEJ (TRENING LEKKI)

-w ćwiczeniach izolowanych stały ciężar

-ilość powtórzeń:
ćwiczenia złożone/podstawowe 12-10-8 (z zapasem 2-3 powt.),
izolowane 12 (z zapasem 2-3 powt.)

-ilość serii: 3 we wszystkich ćwiczeniach
-bezpośrednio po treningu siłowym ćwiczenia aerobowe 10 minut z tętnem 70% cardio max (220 minus wiek)

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Program I/7 (dzielony-na full osprzęt-siłownia)

dzień A

Klatka
1.Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej "PROG"
2.Wyciskanie leżąc na ławce skośnej-sztangielki "PROG"
3.Rozpiętki na ławce poziomej

Barki
1.Wyciskanie sztangielek nad głowę "PROG"
2.Unoszenie bokiem w górę sztangielek stojąc

Tricepsy
1.Prostowanie ramion na wyciągu "PROG"
2.Francuskie wyciskanie sztangielki za głową

Brzuch
1.Unoszenie nóg wisząc na poręczach
2.Skłony tułowia w przód na maszynie

Łydki
1.wspięcia na palce stojąc - na maszynie

dzień B

Uda
1.wypychanie suwnicy nogami do góry "PROG"
2.prostowanie nóg na maszynie siedząc
3.zginanie nóg na maszynie leżąc

Grzbiet
1.przyciąganie rączki dolnego wyciągu do klatki wąsko w siadzie płaskim "PROG"
2.podciąganie na drążku do brody szerokim nachwytem
3.wyprosty tułowia na ławce rzymskiej
4.szrugsy ze sztangą/lub/drążkiem dolnego wyciągu

Tył barków
1.unoszenie sztangielek leżac przodem na skośnej ławce (30 stopni)

Bicepsy
1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc "PROG"
2.Uginanie "młotkowe" ramion ze sztangielkami

------------------------------------------------

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening...

Następny temat

JAKIE ĆWICZENIA NA RZEŹBE????????

electro
Polecane artykuły