SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mam pytanko na temat rozciągania do high kick'ów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65565
kosa ja wiem że trzeba inaczej się rozciągać do frontalnego (do sznurka) a inaczej do uderzeń bocznych (do turka) ale chodzi mi oto że trzeba ogólnie się rzciągać żeby być dobrym we wszystkich płaszczyznach
to co napisał Yokoguna to tez ująłem wczesniej bo trzeba powarzać techniki żeby biodra odpowiednio się rozruszały, niechodzi w tym żeby szlifować na chama technike tylko właśnie powtarzać te ćwiczenia żeby mieć większy zakres ruchu (czyli kopać wyżej)

Zmieniony przez - kwas w dniu 2004-03-29 17:47:13

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 47331
ok spox


kurde tylko zawsze myslalem ze turek i sznurek to to samo

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23442
sznurek to taki szpagat w bok?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65565
lol ja sznurek nazywam szpagat do przodu a turek szpagat w bok poprawcie mnie
i wybaczcie że wcześniej pisałem tak mało zrozumiale, ostatnio jestem troche przewrażliwiony i mam z***any humor

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3019
A czy rozciąganie w pozycji motyla jest dobre(wiecie chyba o co chodzi że siadam po turecku i przyciskam kolana do ziemi)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4567
bardzo dobre cwiczenie oprocz samego rozciagania rozbija biodra

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 47331
jeszcze lepszy jest motyl tylko ze odwrotny poprostu robisz motyla tylko ze opierasz sie na kolanach wtedy ktos moze na tobie siasc i to daje lepsze efekty

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie - jak rozciagnac (rozruszac uda)? Mam z nimi problemy - chodze na taja i nawalaja mi uda. Jak mam je najlepiej "rozruszac" i przygotowac?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry - wprowadzam was w blad - pisalem szybko i napisalem bzdure. To nie uda mi nawalaja tylko biodra!!! Podczas rozciagania i ogolnych cwiczen, gdy podnosze nogi czuje, ze biodra nie sa przystosowanedo takich ruchow. "Trzeszcza" i wszystko w nich skacze - czasami jest ciezko. Jezeli ktos wie co jest powodem i jak to zwalczyc, to prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


hahahah ja tam sie rozciagam na krzesłach i polecam działa na 100% zreszta udokumentowane jest :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teakwondo Gliwice i okolice

Następny temat

Mam pytanko na temat rozciągania do high kick'ów

electro
Polecane artykuły