SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ketoza, makroskładniki, paski negatywne.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1220

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Płeć

M

Cel

redukcja

Waga

84

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca/treningi 4 razy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 940 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34014
Siemka.
Waże 84 kg 180cm.
Od paru dni jestem na low ww, próbuje wejść w stan ketozy, lecz mimo trzymania makrosów, obawiam sie że coś moge robić nie tak.
Aktualnie:
45-50ww
~175t
~165b
Zastanawiam sie nad tym czy dobrze jest trzymać na tej diecie wysoko białka, jestem naprawdę zniesmaczony tym że na każdym portalu czy forum, podane są inne wartości co do ww i białek. Na jednej znalazłem że węgle max 30 i białka kolo 2g/kg, zaś na innej że 50 ww i białka 1.2g/kg.
Paski pokazują wynik negatywny, wliczam wszystko i trzymam sie michy, na razie czuje lekkie osłabienie, lecz treningi na razie są na stałym poziomie.
I jeszcze pytanka, co ile ładować? Co tydzień czy może co dwa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10140
Nie planuj do przodu, jak redukcja bedzie postepowała dobrze to ladowanie cofnie Cię o 2-3 dni. Ładuj jak bedzie dłuższy zastój.
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Białko 1,5-2g w zupełności wystarczy. Węglowodany jak najbardziej do 50g ze źródeł błonnika i warzyw. Paski nic nie znaczą. Ketoza również nie jest wyznacznikiem tego jakie będą efekty. Ładować nie musisz w ogóle. Robisz CKD?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Witaj ,
Paski nie są wyznacznikami , bardziej kierowałbym się własnym samopoczuciu itp po latach .
Czy ketoza Ci jest potrzebna? Dobrze by było jakbyś wrzucił także swój jadłospis w takiej formie : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 940 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34014
sorry ze tak późno dopiero wrócilem z pracy :) przy 40 węglach na razie stoje, paski wykazują ketoze :) tak że jest gicior na razie, tak ckd. Tylko ładowania bede robił wtedy jak bede czuł ze jest coś nie tak, na razie drugi tydzien i sie czuje dosc dobrze :)
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Pamiętaj, że CKD ma swoje prawa. Po to robisz ładowania, żeby uzupełnić glikogen, który zużywasz specjalnie do tego przeznaczonym treningiem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 940 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34014
tak tylko że z samej idei ckd nie trzeba robić ładowań, a skoro sie dobrze czuje, to nie chce ich robić na siłę :)


qazar
Jednak, jeśli nie potrzebujemy lądowań nie ma potrzeby ich wykorzystania gdyż organizm adaptuje się i do treningów zużywa mniej glikogenu


CKD - fakty nie mity by qaz




Zmieniony przez - Kroker w dniu 2017-03-07 12:05:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10140
Wkoncu bedziesz musiał zrobić ładowanie, tu bardziej chodzi o leptyne. Ja czekam aż zrobi sie zastój w zrzucaniu tłuszczu, jak tydzien nic nie rusza to ładowanie żeby podbic leptyne. O ile psychucznie i fizycznie nie ma problemów a redukcja idzie dobrze to ładowanie mozna odpuscic.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 940 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34014
czas start
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Zgadza się. Nie jest to koniecznością.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 940 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34014
czas start
po 3cim tygodniu bycia w keto ładowanko 8ww/2b/0.5t/kg
a potem juz co 2 tygodnie ?
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Możesz co 2 tygodnie.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płatki owsiane a mąka owsiana

Następny temat

Skinny fat - redukcja tkanki tłuszczowej

electro
Polecane artykuły