Siemka.
Waże 84 kg 180cm.
Od paru dni jestem na low ww, próbuje wejść w stan ketozy, lecz mimo trzymania makrosów, obawiam sie że coś moge robić nie tak.
Aktualnie:
45-50ww
~175t
~165b
Zastanawiam sie nad tym czy dobrze jest trzymać na tej diecie wysoko białka, jestem naprawdę zniesmaczony tym że na każdym portalu czy forum, podane są inne wartości co do ww i białek. Na jednej znalazłem że węgle max 30 i białka kolo 2g/kg, zaś na innej że 50 ww i białka 1.2g/kg.
Paski pokazują wynik negatywny, wliczam wszystko i trzymam sie michy, na razie czuje lekkie osłabienie, lecz treningi na razie są na stałym poziomie.
I jeszcze pytanka, co ile ładować? Co tydzień czy może co dwa?
Waże 84 kg 180cm.
Od paru dni jestem na low ww, próbuje wejść w stan ketozy, lecz mimo trzymania makrosów, obawiam sie że coś moge robić nie tak.
Aktualnie:
45-50ww
~175t
~165b
Zastanawiam sie nad tym czy dobrze jest trzymać na tej diecie wysoko białka, jestem naprawdę zniesmaczony tym że na każdym portalu czy forum, podane są inne wartości co do ww i białek. Na jednej znalazłem że węgle max 30 i białka kolo 2g/kg, zaś na innej że 50 ww i białka 1.2g/kg.
Paski pokazują wynik negatywny, wliczam wszystko i trzymam sie michy, na razie czuje lekkie osłabienie, lecz treningi na razie są na stałym poziomie.
I jeszcze pytanka, co ile ładować? Co tydzień czy może co dwa?
Krzysztof Piekarz