SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening skupienie na klacie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3444
Witam problem polega w tym że mam wysoki kortyzol i chciałbym się skupić żeby trening był taki by spalił dużo kalorii ( w tym skupienie na klatce bo jest bardzo zatłuszczona ) wiem że tłuszcz spala się równomernie ale klatka piorytet i chciałbym 2x w tygodniu ćwiczyłem pull/push i fbw odrazu mówie ze odpada :)





Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 73
Wzrost : 178
Obwód klatki : 105
Obwód ramienia : 32
Obwód talii : 77
Obwód uda :56
Obwód łydki : 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20
Aktywność w ciągu dnia : szkoła,prace wykończeniowe
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia - FBW, oraz 4xaeroby
Odżywianie : brak
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe :brak
Stan zdrowia :dobry, ( tylko mam gino nie wiadomo z czego)
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia,piłka nożna
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :piłem kapsólki zielonej kawy
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : jak najbardziej
Stosowane wcześniej diety : wstawie poniżej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Witaj,
a gdzie postawione jest pytanie? Bo nie dostrzegam.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Po pierwsze, zajmij się kwestią kortyzolu.
Po drugie, podczas redukcji i tak mięśni nie zbudujesz.
Po trzecie, skoro jesteś początkującym, powinieneś rozwijać całe ciało zamiast skupiać się na klatce.
Po czwarte, bez diety tracisz tylko czas.
Po piąte, gdzie te pytania ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3444
dieta jest :) kortyzol cały czas z nim walcze :D ale chodzi o trening w którym spala się jak najwiecej kalori i po za tym pull/push to trening nie dla mnie niestety :) a co pytania wrzucam trening bo cos nie pykło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3444
Niedziela
klatka:
wyciskanie sztangi 4x8
pompki 4xmax
skos 4x15
rozpiętki 4x15

bic:
uginanie sztangi 3x15
młotki 3x15

brzuch
wzosy nóg 3xmax
spiecia 3x max
planki 3xmax


wt:nogi
siady 4x8
wykroki 4x12
przednie 4x12
martwy proste 4x12
ośle wspięcia


czwartek
klatka:
wyciskanie sztangi 4x8
pompki 4xmax
skos 4x15
rozpiętki 4x15
barki:
wyciskanie żołnierskie 4x10
hante siedzac 4x10
wznosy bokiek 4x12

brzuch
wzosy nóg 3xmax
spiecia 3x max
planki 3xmax


sobota
plecy:
martwy 4x8
wiosło 4x10
drażek 5xmax
wiosło o ławke hantelką4x12
face pull 4x12
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
daniel199519
dieta jest :) kortyzol cały czas z nim walcze :D ale chodzi o trening w którym spala się jak najwiecej kalori i po za tym pull/push to trening nie dla mnie niestety :) a co pytania wrzucam trening bo cos nie pykło


Ale po co chcesz spalać podczas treningu siłowego jak najwięcej kcal ? On jest głównie od stymulowania mięśni do wzrostu.
Chcesz podkręcić metabolizm to rób interwały lub kompleksy metaboliczne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3444
no w dziale odżywianie polecili mi że bym zmniejszył aeroby i interwały po to aby kortyzol nie skakał więc dla tego chcialem zmienić trening :D no bo w końcu nwm jak to jest :D każdy mówi co innego
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Ale skąd wiesz, że masz wysoki poziom kortyzolu ? Robiłeś badania ? Ile masz kcal i iile razy w tygodniu trenujesz? I jakie Ty masz w ogóle cele, bo sam sobie zaprzeczasz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3444
no badania robilem i dawałem do działu i oni polecii mi wlasnie zmiane treningu moge podesłać link do tematu :) trening 4x w tygodniu kalori obecnie 2900 tak mi podpowiedzieli i tak jest ;) a celem jest redukcja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3444
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3444
Wypowie sie ktos co i jak
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Starting Strength

electro
Polecane artykuły