Witam. Dopiero zaczynam swoją przygodę z trenowaniem i kupiłem dziś gainer HI TEC Whey Mass Builder i kreatyne HI TEC Creatine Powder (Doradzał mi Pan w sklepie z suplementami). I teraz moje pytanie brzmi czy mam je dawkować tak jak pisze na opakowaniu tzn. 3 gramy kreatyny 1 raz dziennie w dni treningowe po treningu a nietreningowe na czczo. Gainer 4 razy dziennie po 50 gram w dni treningowe tzn. po przebudzeniu, dwie godziny przed treningiem, około pół godziny po treningu, godzinę przed snem. Natomiast w dni nietreningowe 3 razy dziennie. Czy to nie za dużo Gainera dziennie? Proszę też nie pisać że na początku nie potrzeba żadnych odżywek itp. tylko po prostu odpowiedzieć na moje pytania. Dodam też że pracuję fizycznie i czy to będzie miało jakiś wpływ na efekty? Moim głównym celem jest nabranie masy mięśniowej.
Wiek 20 lat
Wzrost 185 cm
Waga 75 kg
Wiek 20 lat
Wzrost 185 cm
Waga 75 kg
Krzysztof Piekarz