Jeśli jestem na diecie na masę, nie zalewam się, to mogę być na tej diecie długi okres czasu np kilka miesięcy, czy jednak wskazane są jakieś przerwy?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Nie wiem dokładnie o co pytasz. Jeżeli o wybór celu, to uzależniony jest on od poziomu tkanki tłuszczowej: https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html Jeżeli jednak masz na myśli okres regeneracji/roztrenowania między cyklami treningowymi, to co ok 10tyg. należy taki wykonywać.
Moderator działu Odżywianie
...
Chodziło mi właśnie o ten okres przerwy, czyli jak jestem teraz od 4 tyg na masie to dobic do 10 tyg i przerwać masowanie na jaki okres?
...
Nic nie musisz przerywać , wystarczy ze zrobisz sobie kilka dni regeneracji
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
...
rozumiem. bo wcześniej robiłem cykl masowy tylko przez okres 2 miesięcy, a teraz mam możliwości finansowe żeby pociągnąc dłuzej.
...
A po tym cyklu masowym co robiłeś ?
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
...
zazwyczaj to wyglądało niestety tak że na siłowni dalej ćwiczyłem ostro, lecz dieta już kulała.
...
W czasie okresu regeneracji odpocznij sobie od treningów, wrzucając jakieś mniej intensywne. Do tego sauna, spa, masaże, itp. Od diety również można.
Moderator działu Odżywianie
...
Dokładnie. Od redukcji jak i od masy trzeba odpocząć
I ujemny bilans wykńcza, ale nadwyżka też
Więc masę robisz do jakiegoś satysfakcjonującego momentu, zwracaj też uwagę na swój bf, by za bardzo też się nie "zalać"
Organizm na masie często (da się to zauważyć w pracy z ludzmi), że sam upomina się o przerwę
Jak Felx zaznaczył, kilku dniowa przerwa, reset, odpoczynek, regeneracja większa, luz wiele daje 
I ujemny bilans wykńcza, ale nadwyżka też
Więc masę robisz do jakiegoś satysfakcjonującego momentu, zwracaj też uwagę na swój bf, by za bardzo też się nie "zalać"
Organizm na masie często (da się to zauważyć w pracy z ludzmi), że sam upomina się o przerwę
Jak Felx zaznaczył, kilku dniowa przerwa, reset, odpoczynek, regeneracja większa, luz wiele daje 
W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz