Witam.
Mam takie pytanie od nośnie tego ćwiczenia :
1.Z pozycji stojącej kładziemy sie z piłką lekarską (1 albo 2 kg) na matę
2. Nogi razem z piłką( trzymaną w rękach) idą za głowę
3. Nastepnie szybkim ruchem bez pomocy rąk wstajemy (nie tak jak w tureckim wstawaniu) i unosimy piłkę nad głową.
Czy to ćwiczenie ma jakąś nazwe? Jeśli nie to jakie partie ciała uczestniczą w największym stopniu przy tym wstawaniu?
Zmieniony przez - kamil231 w dniu 2016-10-21 18:26:20
Mam takie pytanie od nośnie tego ćwiczenia :
1.Z pozycji stojącej kładziemy sie z piłką lekarską (1 albo 2 kg) na matę
2. Nogi razem z piłką( trzymaną w rękach) idą za głowę
3. Nastepnie szybkim ruchem bez pomocy rąk wstajemy (nie tak jak w tureckim wstawaniu) i unosimy piłkę nad głową.
Czy to ćwiczenie ma jakąś nazwe? Jeśli nie to jakie partie ciała uczestniczą w największym stopniu przy tym wstawaniu?
Zmieniony przez - kamil231 w dniu 2016-10-21 18:26:20
Krzysztof Piekarz