SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Chce wrócić do normalnej wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć mając 186-4 cm waże 63,64 kg i to nie są żarty mam 20 lat
dodam,że około 1,5 roku temu spokojnie ważyłem 67,68 i właśnie tyle chciałbym ważyć (najlepiej to 70,ale nie licze na cuda)
nie musze chyba dodawać,że jestem ektomorfik, co by tu zrobić,żeby ważyć te 67,68 kg?
tylko prosze bez żadnych planów kalorycznych itp typu (rano makaron,potem ryż ,jaja itp itd

chodzi bardziej o jakiś prostszy środek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23240
jeśli wszystko w porządku z hormonami, trening ok to pozostaje tylko poprawić żywienie się . dużo kalorii , dbać o makro i mikro, zdrowe nieprzetworzone produkty i mieć nadzieję że będą efekty bo czasami z genetyką nie wygrasz. Ale serio cukier radzę odstawić :P Bo nikt na diecie cukierkowej dobrze nie wyszedł
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 545 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30947
Jedz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie o taką odpowiedź mi chodziło
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
Innej odpowiedzi raczej nie otrzymasz. Bez odpowiedniego odżywiania nic nie zdziałasz.

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja napisze moją przykładową diete
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
13(bo o tej godzinie wstaje) - czekolada milka + 330 ml pepsi + serek,ale nie zawsze ten serek(chodzi o monte np) 16-zazwyczaj jeden posiłek (zupa,lub ryba, lub pizza, lub naleśniki lub czasem budyń,lub schab(nic nigdy oprócz tego nie jadam na obiad) zaraz po obiedzie,a przed kolacją zjem zawsze coś słodkiego (ciastka itp itp) na kolacje czasami owoce (gruszki, banany, itp itd,albo coś słodkiego, Ogólnie w ciągu dnia jem około 8 posiłków z czego 2X się najadam lub 3 maximum, jakieś rady? tylko prosze tak prosto,żebym od czegoś zaczął,a nie od razu jakaś super diete,to nie o to chodzi,małymi kroczkami chce wyglądać jak człowiek
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
To akurat nie dieta tylko zwykłe śmieciowe jedzenie

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja bez tego nie umiem inaczej. Co pan proponuje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3362 Napisanych postów 8469 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407869
Najprostszy sposób, to normalne jedzenie, np na sniadanie jajecznica z chlebem ( bez czekolady i pepsi) obiad typu ryz/kasza/ziemniaki plus mięso/ryba i warzywa, porem ewentualnie powtórka z obiadu i kolacja - też wartościowa - a nie wrzucanie w siebie przez cały dzień cukru - czekolady, napojow, budyniów ( no że dwudziestoletni chłop je na obiad budyń, to mnie delikatnie mówiąc - zszokowalo), ciastek. I wcale nie trzeba jesc 8 razy dziennie, wystarczy 3-5, jak komu wygodnie. I tlumaczenie " jestem ekto" jest zdecydowanie nie na miejcu, wrzucasz w siebie śmieci - i tyle. A to się zemsci, wcześniej, czy później.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie dziwi dlaczego jestem tak chudy ,FAKT nie jem zdrowo,ale przeciez wbrew pozorom te smieciowe jedzenie jest chyba najbardziej kaloryczne(chociaz moge sie mylic
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makroskładniki, kcal

Następny temat

Dieta do oceny - 73 KG

electro
Polecane artykuły