SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sześciopak w X czasu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 323
Witam , mam takie dosyć błache pytanie do tutejszych specjalistów.
Czy przez wykonywanie tych ćwiczeń :

4 razy w tygodniu dokładając ćwiczenia na drążku zbuduje sześciopak w 5-6 miesięcy? Dodam , iż do każdego z ćwiczeń przykładam się w 120% :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
W pół roku coś zbudujesz ale niekoniecznie on będzie widoczny nei wiemy czy masz np sporo tkanki i te mięśnia będą pod nią

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 323
+ Kolejne pytanie , które Mi się nasunęło. Od jutra wjeżdżam na dietę i kreatynę + beta alaninę. Czy Opłaca się przez te zalecane 5 dni brać po 4 porcje dziennie? Trochę o tym czytałem , i zdania są sprzeczne ;v
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
Brzucha nie robi się na treningu tylko w kuchni. Więc żebyś miał dobry brzuch to tutaj potrzebna będzie dieta. Oczywiście trening siłowy też będzie ważny ale nie aż tak. Co do stosowania kreatyny. Jest ci ona wgl potrzebna? Jeżeli już sie uparłeś to nie rób fazy nasycenia bo to troszkę szkoda pieniędzy żeby tyle sypać bo na cykl ci braknie krety i będziesz musiał dokupić.
DT: 5g obojętnie kiedy i 5g po treningu
DNT: 5g obojętnie kiedy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 323
Koledzy z innego tematu już Mi pomogli. Co do fazy nasycenia , to wiem słyszałem o tym i odpuszczam to sobie. Przez 12 tyg będę stosował 2x5g , a potem przy redukcji 5g dziennie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 52 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 838
youtubecn11

DT: 5g obojętnie kiedy i 5g po treningu
DNT: 5g obojętnie kiedy.


Specjalista sie znalazł
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
Z ciekawości to jak proponujesz ty brać kreatynę? Bo nie widzę żebyś się wypowiedział :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 52 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 838
Dlatego , że chlopak już dostał odpowiedź w innym temacie .

na czczo/lub rano jak sie ktoś boi na czczo . + po treningu

dnt : na czczo/rano lub off zależnie od tego czy lecimy cykl czy bez przerw w suplementacji .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
Yyy nie widzę w tym żadnej różnicy miedzy tym co ja napisałem. Obojętnie kiedy mieści się też rano. Druga sprawa. Dlaczego ktoś ma się bać brać na czczo? DNT na off na cyklu ? Oj dziwna to twoja szkoła.
PS: Najważniejsza porcja kreatyny jest tuż po treningu to jak będziesz brać pozostałe porcje nie ma żadnego znaczenia tak dla wyjaśnienia :).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1023 Napisanych postów 5454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137660
Chcesz brać kreatynę i beta alaninę trenując na drążku i robiąc brzuszki? Czy bierzesz takie kombo bo boisz się że Cię katabolizm na redukcji zje?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 323
Biorę owe suplementy od początku sierpnia. Na razie siedzę do października na masie, a potem będę to ciął :) Uświadomiłem sobie, że budowanie sylwetki to nie wyścig. Po co Mi sześciopak , skoro z brzucha nikomu nie wyj**ie , a sześciopak z "chudości" fajny nie jest :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
Trenujesz na siłowni z powodu żeby komus jak ty to ująłeś wyj**ać? Jeśli tak to zmień sport.
PS: Nóg też nie rób. Bo co? Spierdzielać będziesz ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dzielony. Duże grupy osobno i małe grupy osobno.

Następny temat

Trochę o gibkości - pomocy

electro
Polecane artykuły