Szacuny
3
Napisanych postów
84
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1422
Witam. Jestem w trakcie leczenia kontuzji przyczepów mięśniowych na kręgosłupie. Siłownia odpadła, chciałbym trzymać michę i zejść na maxa w dół z fatem. Jakich wartości makro się trzymać?
Szacuny
30
Napisanych postów
378
Wiek
40 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
10889
Poczytaj o zasadzie 100g węglowodanów - oczywiście bez treningu to ciężko zejsc z fatu, raczej cykl typu 2 tyg na zero, 4 tyg -10% i na cuda nie licz. Przy 100g wegli praktycznie będziesz musiał zrezygnować z chleba, makaronu, kartofli
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6449
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Jesteś w czasie rekonwalescencji, więc niekoniecznie bym Ci polecał w takiej sytuacji ujemny bilans kcal. Poza tym, redukowanie bez treningu siłowego będzie skutkowało sporymi stratami mięśni. Polecam wyzdrowieć a w tym czasie trzymać bilans kcal blisko zera lub min. dodatni.
Szacuny
3
Napisanych postów
84
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1422
nawet jeśli mój fat to 25-30%? Mogę dołączać już aeroby w postaci spacerów- dziś pierwszy około 1h, wszystko git, bez bólu. Myślę, że powrót do lekkich treningów siłowych to kwestia miesiąca- dwóch, a przez ten czas mógłbym zrzucić sporo tłuszczu. Masa mięśniowa i siła przychodzi mi bardzo łatwo.
Zmieniony przez - areq1 w dniu 2016-07-04 21:38:27
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6449
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Możesz ustalić bardzo lekko ujemny bilans kcal. Przy wysokim poziomie tkanki tłuszczowej nie trzeba aż tak martwić się o mięśnie. Dlaczego tak mało tłuszczów?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6449
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Niekoniecznie sprawdza się to o czym napisałeś. Poza tym zmniejszanie tłuszczów może wpływać negatywnie np na gospodarkę hormonalną. Raczej bym nie polecał schodzić z nimi nisko.
Szacuny
3
Napisanych postów
84
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1422
Czytałem artykuł z badaniami, niestety nie znajdę go, że to właśnie niska podaż kalorii wpływa niekorzystnie na gospodarkę hormonalną, a nie mała ilość tłuszczy. Zapewne i tak trzeba sprawdzić to na sobie i zobaczyć jak wyjdzie. Polece teraz ze 2-3 tygodnie na wysokich węglach i niskich tłuszczach i sprawdzę samopoczucie.