Szacuny
34
Napisanych postów
1744
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
3347
co ty bredzisz?
mój trening na tric czy bic jest o wiele cięższy i urozmaicony od kilku treningów z oddzielnym dniem na łapy innych ludzisk.
Siły mi nie braknie, mięśnie pracują intensywnie przez cały ttrening i wykonuje to co zaplanowałem. Tyle serii i powtórzen ile mam w planie.
Nie ma że ręce osłabły.
Szacuny
11182
Napisanych postów
51935
Wiek
32 lat
Na forum
25 lat
Przeczytanych tematów
57816
nie przecze ze ciężko pracujesz. nie przecze ze plan to ważna rzecz wtrenigach panie kolego. ale sprawdz jak dużo większe cieżary podniesiez kiedy mięśnie nie są wstępnie zmęczone. kiedy wypoczęty i zregenerowany przystąpisz do trenigu jedynie na bic i tryc to jest dopiero dopalanie. to ejst dopiero palnik. proponuje sprawdizć kiedyś.
Szacuny
11182
Napisanych postów
51935
Wiek
32 lat
Na forum
25 lat
Przeczytanych tematów
57816
hmmm cóż mogę powiedzieć widać to kwestia psyche.
mnie zdecydowanie lepiej ćwiczy sie oddzielnie.
ale sprawdze łączenie na dzisiejszym i następnych treningach. Było by to dużym uproszczeniem treningu.
Szacuny
203
Napisanych postów
31902
Wiek
38 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
94099
to fakt mi tez sie cwiczy troszke lepiej oddzielnie, ale dal pocatkujacych ktorym przyzyczajaja sie miesnie polecam placy z biceps etc. po po treningu plecó bic mam y rozgrzany, tak samo tric po trenignu klatki
Szacuny
34
Napisanych postów
1744
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
3347
dejwid, a czy przy treningu oddzielnym bica z tricem łapa nie rośnie?
Dla mnie nie ma znaczenia czy ćwiczę bic z plerami, a tric z klatką czy bic z tricem. Za każdym razem dźwigam te same cięzary, siły mam tyle samo.
Nawet jak mi siły braknie czasem po chorobie czy coś to i tak MUSZĘ wykonać tyle serii ile mam w planie. Nie odejmuje sobie serii jeśli jestem już bardzo zmęczony. Wtedy po prostu odpoczywam z 5 minut i wale ostatnią serię.