SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Który Gainer wybrać.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Jako że po sporej przerwie wracam na siłownie a waga przy mojej przemianie materii leci łeb na szyje, proszę o radę w wyborze gainera.
Mianowicie przykuły moją uwagę te trzy:

Trec - Solid Mass - 5800g:
https://sklep.sfd.pl/Trec_Solid_Mass-opis29537.html#opis

Sport Definition - Mass Definition:
https://sklep.sfd.pl/Sport_Definition_Mass_Definition-opis32278.html#wartosci

Berserk Labs - Devil Mass:
https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Devil_Mass_ _Crea_X3-opis34239.html

Swego czasu używałem
https://sklep.sfd.pl/UNS_Mass_Shocker-opis31242.html#wartosci
Lecz zastanawiam się czy któryś z tych trzech podanych nie byłby lepszy.
Zaznaczę iż muszę uzupełniać ową odżywką około 1000 kalorii dziennie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
Jak musisz uzupelnic 1000 kalorii odzywka to ewidentnie widac ze dieta kuleje.
Napisz ile wazysz, wiek, wzrost i ile razy cwiczysz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
20 Lat
175cm
61kg
Z dietą jest o tyle trudniej iż pracuje w dwóch robotach i trudno z nią czasami wyrobić - po to ten gainer.



Zmieniony przez - Pandanemik w dniu 2016-05-28 22:11:06
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
Waga wzrost aktywnosc fizyczna w ciagu dnia i ile razy w tygodniu trenujesz ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Edytowałem.
3-4 Treningi.
Dodam jeszcze że za czasów oddania sie siłowni waga wskoczyła z 55 kg do 70 ( to 61 jest spadkiem z 70).


Zmieniony przez - Pandanemik w dniu 2016-05-28 22:14:50
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
Gainer zebdny w ilosci 1000kcal.
Przygotwanie posilków to 30 minut z rana w kuchni np :) i robisz zalozmy na 2 dni z góry od razu i pakujesz do pudełek. Uloz diete tak zeby pasowała pod twój tryb zycia czyli zeby bylo krotko w kuchni a zarcia na caly dzien. Wstaw ta diete tutaj do oceny i sie pomysli czy warto wgl wciskac tam gainera bo jak wiadomo to bardzo słabe zrodlo wegli ;/.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Tak jak pisałem chce wrócić do tego trybu życia więc dopiero jutro rano dietę rozpiszę.
Dodam tylko że jako iż pracuje w dwóch robotach (stolarnia, ogrodnictwo) jestem w ciągłym ruchu wraz z wysiłkiem fizycznym.
Potrzebuje około 4500 kalorii dziennie załadować.


Zmieniony przez - Pandanemik w dniu 2016-05-28 22:18:30
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709974
Najpierw się układa dietę a potem ewentualnie dobiera się odżywki w celu jej uzupełnienia.
http://potreningu.pl/articles/19/jak-dawkowac-odzywke-weglowodanowa-typu-gainer 
1

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1942 Napisanych postów 13710 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 249865
Dokładnie jw pozatym myślę ze te 4 posiłki dasz radę zjeść tzn sniadanie/przerwa w pracy/po pracy czy tam w drugiej przerwa/kolacja i dostarczyć jak najwięcej a może i wszystko z jedzenia
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 1394 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18212
Pytanie ktory gainer: ja osobiscie bym celowal w:
Berserk Labs - Devil Mass:
https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Devil_Mass_ _Crea_X3-opis34239.html

odnosnie diety po wymiarach widac ze tych kcal nie bedziesz musial jesc 4-5k+ wiec troche szkoda kasy na gainerka.

Nie chcesz kupic sobie bialka i platkow owsianych + miod? Wyjdzie taniej i lepiej.
Napewno ktos Ci da rowniez dobra propozycje jak zrobic samemu gainera.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stosować kreatynę?

Następny temat

Spalacz pobudzający tarczycę

electro
Polecane artykuły