Witam, a więc tak mam 176cm i waże 67kg, mam szczupłą budowę ciała.
Biegam 4 razy w tygodniu jak narazie dystans 4km, poza tym cwicze w domu mam do dyspozycji ławeczkę + sztangi oraz hantle. Teraz moje pytanie co moge sobie kupić za odzywki na przyrost masy co poradzicie? Dodam też, że nie jadam słodkiego (czasem wypije sok pomaranczowy), nie objadam się też głównie jem białko w postaci kotleta, jajka, kiełbasę. Prośba o poradę.
Docelowo myślę wybrać się na siłownie (czekam na karnet z firmy). Mam 30 lat
Biegam 4 razy w tygodniu jak narazie dystans 4km, poza tym cwicze w domu mam do dyspozycji ławeczkę + sztangi oraz hantle. Teraz moje pytanie co moge sobie kupić za odzywki na przyrost masy co poradzicie? Dodam też, że nie jadam słodkiego (czasem wypije sok pomaranczowy), nie objadam się też głównie jem białko w postaci kotleta, jajka, kiełbasę. Prośba o poradę.
Docelowo myślę wybrać się na siłownie (czekam na karnet z firmy). Mam 30 lat
Krzysztof Piekarz
