Witam wszystkich.
Chciałbym zasięgnąć wiedzy od Was i chciałbym abyście mi wytyczyli właściwą drogę w tym temacie.
Już od dawna chciałbym aby moja sylwetka wyglądała znacznie lepiej.
Nie jednokrotnie próbowałem swoich sił na siłwoni,przeważnie chodziło mi o to aby schudnąć.
Moje diety opierały się wyłącznie na tym aby uważać co się zjada i pilnować żelaznych zasad.
Pracuje na codzień fizycznie,znaczy się dużo w pracy muszę chodzić, w dodatku stres mi w tym wszystkim nie pomaga.
Mój cel to schudnąć i nabrać nieco masy mięśniowej.
Ważę jakies 99 kilo w chwili obecnej,185 cm wzrostu,obwód pasa 102,bicepsa 39.
Nie wiem od czego mam zacząć.
Na siłownie już jestem zapisany.
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi i pomoc.
Chciałbym zasięgnąć wiedzy od Was i chciałbym abyście mi wytyczyli właściwą drogę w tym temacie.
Już od dawna chciałbym aby moja sylwetka wyglądała znacznie lepiej.
Nie jednokrotnie próbowałem swoich sił na siłwoni,przeważnie chodziło mi o to aby schudnąć.
Moje diety opierały się wyłącznie na tym aby uważać co się zjada i pilnować żelaznych zasad.
Pracuje na codzień fizycznie,znaczy się dużo w pracy muszę chodzić, w dodatku stres mi w tym wszystkim nie pomaga.
Mój cel to schudnąć i nabrać nieco masy mięśniowej.
Ważę jakies 99 kilo w chwili obecnej,185 cm wzrostu,obwód pasa 102,bicepsa 39.
Nie wiem od czego mam zacząć.
Na siłownie już jestem zapisany.
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi i pomoc.
...


Krzysztof Piekarz
Dobrze by było, jakby na siłowni zajął się Tobą ktoś ogarnięty w sensie jakiś tamtejszy trener. Pamiętaj też o dodaniu treningu areobowego po treningu siłowym, bądź w dni wole od treningu, no chyba że Twoja praca Ci to zastępuje.