SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

gain, białko, masa+rzeźba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
Witam Panowie, szukam jakiejś porady, mam 21lat 185 wzrostu i ważę 75kg. Mam na stanie 2kg gaina bolica6000 i 1kg białka z ostrovitu (w zanadrzu thermospeed), a cel to chciałbym podbudować masę mięśniową i zdobyć trochę rzeźby. Co do mojego dnia, to wstaję o 6 na 8 zajęcia, obiad regularnie o 13:30, a kolacja o 18, na siłkę chodzę 3x w tyg około 19-20. Co do diety, to nie jest ona jakaś stała, bo stołówkowa, na śniadanie chleb, jakaś wędlina lub ser, czasem coś na mleku, obiad: zupa, ziemniaki, surówka, jakiś kotlet, a kolacja wędlina lub ser, chlebek czasem jakieś warzywko, owoc lub jogurt. Ćwiczę jakiś czas, a plan mam ułożony na pn, śr, pt, jeśli chcecie mogę go podesłać, ale każdego dnia robię plecy, nogi, barki, bic, tric, brzuch, klata tylko co dzień, to innym ćwiczeniem. Byłbym mega wdzięczny, jeśli ktoś pomógłby mi rozplanować branie i dawkowanie tegoż gaina i białka w ciągu dnia, bo nie wiem zbytnio jak się do tego zabrać :) jeśli są jakieś pytania pisać :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
Dzięki Toomasz43 :) dodee w moim przypadku to chyba jedyne wyjście, bo tak jak pisałem wcześniej, nie mam możliwości samemu przyrządzić jedzenia, a jestem skazany tylko na stołówkę :)


Zmieniony przez - monster1994 w dniu 2016-04-30 15:47:57
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
Odżywki służą do uzupełnienia braków w diecie.Więc najpierw ułóż dietę i potem dobieraj odżywki.
1

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
Chciałbym, ale nie mogę bo jadłospis mamy z góry ustalony, a jesteśmy skoszarowani i nie ma możliwości samemu zrobić jedzenia :)
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
No to musisz sam kombinować ,jak będzie mało białka w posiłku to dodajesz proch itp
1

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
Wiem właśnie, będę próbował jakoś to trochę nadrobić treningiem i suplami, tylko nie wiem kiedy brać i jakie dawki, o to mi chodzi :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
I chciałbym, żeby ktoś pomógł mi rozplanować co kiedy i ile brać, a jedzenie jest takie jak napisałem i nic za bardzo się w nim nie zmienia :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Twój sposób żywienia do najczystszych nie należy, wiesz przynajmniej na oko ile kalorii spożywasz dziennie? Oczywiście stosowanie gainera ponad normę może się źle skończyć, to wysoko kaloryczny produkt, tak więc radzę uważać ( jak już się to stosuje ) osobiście nie jestem zwolennikiem takiego rodzaju odżywek, bo są mało watrościowe. :)
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
Na oko tak średnio, ale zawsze na śniadanie jest chleb(biorę 4-5 kromek), masło 20g, ser 50g lub szynka 50g, ogórek 50g, czasem jakiś jogurt, serek, albo coś na mleku ciepłego, na obiad jakaś zupa, 250g ziemniaków, jakiś schabowy i surówka, a czasem 250g ryżu i kurczak w sosie 100g i surówka, a na kolacje też chleb, masło 20g, wędlina 50g lub ser w plastrach 50g, jakieś warzywo czasem albo owoc ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponowałbym od 1-3 porcji dziennie, pomiędzy posiłkami oraz na ok. 1 godz. przed i po treningu. 1 porcję 100 g lub 14 płaskich łyżek stołowych rozpuścić w 100 ml wody. Ogólnie nie ma zasady spożywania odżywek. Jest to uzupełnienie diety, więc zawsze kiedy wrzucisz w siebie odzywke, to dostarczysz białka, węglowodany i inne składniki odżywcze.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
Rozumiem że to do gaina? A jak z dawkowaniem białka i kiedy je brać? :)


Zmieniony przez - monster1994 w dniu 2016-04-30 13:07:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
To jest zależne od Twoich braków w diecie.
Nie widząc tego, nie będziesz wiedział jaką ilość stosować
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukozamina

Następny temat

Yohimbine HCL

electro
Polecane artykuły