SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer jak stosowac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1670
Cwicze miesiac w silowni, właśnie jestem po treningu ogolnorozwojowym i mam juz rozpisany trening na mase. Waze 64 kilo przy wzroscie 180 cm.
Zakupilem przez neta PVL MUTANT MASS 6,8Kg ale nie wiem jak go stosowac (ilośc), wiem ze trzeba godzinę przed treningiem i odrazu po. Mam jeszcze zamiar zakupic białko aby szamac je przed pojsciem spac (tez nie wiem jaka ilosc)
Moze doradzicie cos ? Z gory dziekuje :D
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1670
a dodam jeszcze ze mam diete ulozona rano duzo bialka i wegli, przed treningiem duzo wegli mniej bialka, po treningu duzo bialka i wegli (troche mniej) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
to tylko uzupełnienie diety nie licz że gainer załatwi wszystko
napisz co jesz w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1670
mam dobra przemiane materi i mam wiecej sklonnosci do bycia anorektykiem niz przybierania szybko na wadze
Rano: 2 slodkie bulki +serek (mam malo czasu aby sobie cos przyrzadzic)
2 sniadanie (w szkole)- 2 bulki
Obiad- zupa i najczesniej jakies mięsko, lub jakies kluski
Przed treningiem- platki owsiane+ mleko
PO treningu
- ryz, kasza, lub jakies tluste danie
Kolacja- najczesciej cos mlecznego, np. serek naturalny (niedobry ale posiada duzo bialka)
Pije duzo wody w ciagu dnia, pieczywo raczej białe
Niedawno kupilem witaminy (bo mi strasznie kosci trzeszczą) i mam zamiar je brac

Dieta nie jest najlepsza, poniewaz nie mam czasu aby przyrzadac odfite posiłki, ale nie mam też pomyslow na nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
tragedia
zajrzyj do działu odżywianie i poczytaj sobie bo przy takim odżywianiu kiepsko widzę Twoje wyniki na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1670
duzo czytalem na temat diety, napisze czego sie mniej wiecej dowiedzialem:

1.sniadanie powinno zawierac duzo bialka (czyli rano np. rano musze zjezc jajecznice, lub jakies placki z maki, na nic innego nie mam czasu)
2.w szkole nie dam rady zjezc niczego innego niz te bulki ;/
3.Nie mam pojecia z czego ma sie on zkladac, jaki jest taki sie jje, wiem ze musi miec jakies miesko
4.Przed treningiem kompletnie nie wiem co jjezc, jjem platki bo zawieraja duzo weglowodanow, ale oprocz tego to mam 0 pomyslow co zjezc
5.Po treningu powinienem jesc duzo bialka i wegli: czyli jak jjem cos z ryzem albo kasza to zle bo nie zawiera weglowodanow ? czym to w takim razie zastapic ?
6. Wieczorem cos z mlekiem- czyli duzo zawartoscia białka (tego chyba sie nie przyczepicie)

Mam 17 lat. Zawsze bylem grubszy i zajmowalem sie chudnieciem , 2000 kcali na dzien jest to dla mnie wystarczaja ale wiem ze musze jesc wiecej, probuje ale eferkty mierne :/
Jesli chcecie mnie spytac o diete to moge cały dzien pisac, ale jak przybrac ma masie nie wiem. W kategoriach dieta najczesniej napisane jest ile bialka, cukrow i tluszczy jezc, ale w jakich potrawach to jest zawarte to nie pisze :/
Blagam pomozcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
dział odżywianie
tam musisz poprosić o pomoc lecz zanim założysz temat
poczytaj ,użyj wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4016
po 1 popraw ta diete
po 2 tego gainera mozesz brac albo 1 cala porcje (260g) od razu po treningu albo rozlozyc na 2-3 i jedna brac po treningu a reszte wczesniej pomiedzy posilkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1670
Już mniejwiecej wiem jak to ma wyglądac ale jeszcze sporo mam do poczytania :P
Narazie wiem mniej wiecej ze bede spozywal: min. 220g białka, 60g tłuszczy, 350g węglowodanów
Na kartce wydrukuje se potrawy oraz zawartosci odzywcze i będę na jej podstawie przyrzadzal posilki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
1.sniadanie powinno zawierac duzo bialka... na nic innego nie mam czasu)
to wstań wcześniej i przygotuj coś porządnego
2.w szkole nie dam rady zjezc niczego innego niz te bulki ;/
tu by sie przydał gainer
3.Nie mam pojecia z czego ma sie on zkladac, jaki jest taki sie jje, wiem ze musi miec jakies miesko
poproś mame czy tam kogoś kto ci to robi
żeby zamiast tego co starzy jedzą kupowała ci piersi z kurczaka + ryż
4.Przed treningiem kompletnie nie wiem co jjezc...
https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=posi�ek przedtreningowy

5.Po treningu powinienem...
https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=posi�ek potreningowy
6. Wieczorem...
tutaj twaróg z oliwą lub odżywka białkowa


popatrz sie ile na forum jest tematów o diecie...
https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=dieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak lepiej postapic z mono

Następny temat

HP - potrzebuje rady eksperta....

WHEY premium