SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JAKI TRENING NA PUCHNIĘCIE KLATKI???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześc. Mam problem z klatą, nie chce rosnąć już od długiego czasu.
Ćwiczę od 01.10.2002r. Od 06.2003 do 10.2003r przerwa. Teraz ćwiczę z suplami (kreatyna Multipowera i białko SP 80 Olimpu). Ostatnie 3 miesiące ćwiczyłem na siłę. Ćwiczyłem takim systemem: klatka+triceps, plecy, barki+biceps, dzień albo 2 przerwy i znowu...
Mój trening klatki wyglądał tak:
NA ŁAWCE POZIOMEJ:
12 x 40kg.
10 x 60 kg
8 x 80kg
6 x 96kg
3 x 118kg (najwięcej)
8 x 100kg
rozpiętki na poziomej ławce 2 x po 8 powtórzeń
SKOS: 4 serie po 8 powtórzeń od 60 do 80kg
rozpiętki na skosie 2 x 8 powtórzeń
Triceps:
na ławce poziomej 4 serie po 8 powtórzeń wąskim chwytem (od 60-85kg)
gryfem łamanym na ławce poziomej 3 serie po 8 (35kg)
na wyciągu 3 serie po 8 powtórzeń
pompki na poręczach 2 x max
Wcześniej ćwiczyłem 3 m-ce systemem: (ławka pozioma 5 seri po 8 powtórzeń co 10kg, skos 4 serie po 8 powtórzeń co 5kg), rozpiętki, i też klata nie rosła!
Poradzcie mi jakiś trening na większą klatę.!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
taiki sobie te trening...
a tak:
masz diete ??
stosujewsz okresy regenracyjne ???
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
okresy regeneracji stosuje, a co do diety to nie za bardzo. staram sie jesc jak najmniej tluszczy. weglowodany i bialka staram sie jak najwiecej, ale wegli jjem mniej im późniejsza jest pora. nie licze dokladnie ile gramów! wyglądowo z innymi partiami mięśni jest wporządku, najgorzej z tą klatą (dół klaty jest słaby, po treningu jest ok, ale potem nie bardzo). Może doradzicie jakieś ćwiczenia na dół klaty oprócz głową w dół bo nie mogę ławki tak ustawić (chyba że pod jeden koniec podloże coś), ale nie wiem jaki powinien być wtedy kąt nachylenia!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 916
na dolna czesc klaty dzialaja tez pompki na poreczach, poczytaj dokladnie w atlasie o tym cwiczeniu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
widze że nie ma w tym dziale ekspertów
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak lepiej robic na ramiona??

Następny temat

cwiczenia na brzuch

electro
Polecane artykuły