Witam. Zmieniam plan tradycyjny na FBW ( chce spróbować czegoś nowego , może lepszego ) .
Waga około 75-78kg , wzrost 178cm , staż około 2lat z przerwami ( szpital 6msc bez siłowni ) , z dietą cwicze juz miesiac lecz teraz 5 dni bez ( święta , rodzinka itp )
Zestaw A :
-Przysiad 4 serie
- Podciaganie 4 serie
- Wyciskanie stojąc 4 serie
- High Pull ( to cwiczenie chce zmienić na inne , co proponujecie ? )
- Uginanie przedramienia ze sztangielkami 4 serie
- Prostowanie ramion z linką wyciągu górnego 4serie
- Wspięcia na łydki 4 serie
Zestaw B :
- Martwy Ciąg 4 serie
- Poręcze 4 sere
- Wyciskanie leżąc 4 serie
- Wiosłowanko 4 serie
-Podnoszenie przedramion na linkach wyciagu dolnego 4 serie
-Prostowanie ramion ze sztangą do czoła leżąc 4 serie
-Wspięcia na łydki 4 serie
Ciężar będę powoli próbować zwiększać Mój cel do końca kwietnia 80kg na klatę 8 razy ( aktualnie 75kg 8 razy ) , Przysiad robie małym ciężarem , ponieważ jakoś źle się czuje podczas robienia go ale napewno też będę stopniowo zwiększać ;)
Dieta -> Liczenia kcal +/- , przewaga zdrowego jedzenia i dobrego białka niż syfu około 140g-170g białka dziennie tłuszczy 70g reszta węgle.
Suplementacja : Aktualnie Beta Alanina wk , Kreatyna mono allnutrition , białko all nutrition , witamina c trec strong i mysle na braniem tranu , poniewaz nie jadam ryb poprostu ich nienawidze i jak tylko czuje to mam odruch wymiotny ;/
Leki - Hormony TSH na tarczyce aktualnie 50mg i 75mg , niedoczynność.
Proszę o ocenę , smiało pytać co i jak , i oczywiście Pozdrawiam . :) !
Zmieniony przez - Blekok w dniu 2016-03-29 21:30:04
Waga około 75-78kg , wzrost 178cm , staż około 2lat z przerwami ( szpital 6msc bez siłowni ) , z dietą cwicze juz miesiac lecz teraz 5 dni bez ( święta , rodzinka itp )
Zestaw A :
-Przysiad 4 serie
- Podciaganie 4 serie
- Wyciskanie stojąc 4 serie
- High Pull ( to cwiczenie chce zmienić na inne , co proponujecie ? )
- Uginanie przedramienia ze sztangielkami 4 serie
- Prostowanie ramion z linką wyciągu górnego 4serie
- Wspięcia na łydki 4 serie
Zestaw B :
- Martwy Ciąg 4 serie
- Poręcze 4 sere
- Wyciskanie leżąc 4 serie
- Wiosłowanko 4 serie
-Podnoszenie przedramion na linkach wyciagu dolnego 4 serie
-Prostowanie ramion ze sztangą do czoła leżąc 4 serie
-Wspięcia na łydki 4 serie
Ciężar będę powoli próbować zwiększać Mój cel do końca kwietnia 80kg na klatę 8 razy ( aktualnie 75kg 8 razy ) , Przysiad robie małym ciężarem , ponieważ jakoś źle się czuje podczas robienia go ale napewno też będę stopniowo zwiększać ;)
Dieta -> Liczenia kcal +/- , przewaga zdrowego jedzenia i dobrego białka niż syfu około 140g-170g białka dziennie tłuszczy 70g reszta węgle.
Suplementacja : Aktualnie Beta Alanina wk , Kreatyna mono allnutrition , białko all nutrition , witamina c trec strong i mysle na braniem tranu , poniewaz nie jadam ryb poprostu ich nienawidze i jak tylko czuje to mam odruch wymiotny ;/
Leki - Hormony TSH na tarczyce aktualnie 50mg i 75mg , niedoczynność.
Proszę o ocenę , smiało pytać co i jak , i oczywiście Pozdrawiam . :) !
Zmieniony przez - Blekok w dniu 2016-03-29 21:30:04
Krzysztof Piekarz