Witam
Z powodu pracy trening mam dopiero o 18 i czy moim ostatnim posiłkiem może być właśnie posiłek potreningowy około godziny 20??
Posiłek składa się z brązowego ryżu i kurczaka.
Bezpośrednio po treningu piję gainera i po 40 minutach jem ostatni posiłek ,którego wymieniłem wcześniej.
Dodam że robię masę.
Z powodu pracy trening mam dopiero o 18 i czy moim ostatnim posiłkiem może być właśnie posiłek potreningowy około godziny 20??
Posiłek składa się z brązowego ryżu i kurczaka.
Bezpośrednio po treningu piję gainera i po 40 minutach jem ostatni posiłek ,którego wymieniłem wcześniej.
Dodam że robię masę.
Krzysztof Piekarz
