Siemano!
Kupiłem ostatnio odżywkę białkową Trec Whey 100 o smaku Cookies. Moim zdaniem z wodą jest porażka, z mlekiem jest w miarę, ale nie nazwałbym tego czymś dobrym. Poraz pierwszy próbuje białka więc znawcą nie jestem i nie wiem jak smakuje "dobre białko", ale myślę, że jednak powinno smakować trochę lepiej.
Jakie są wasze typy smaków białka? Wiadomo, że każdemu smakuje coś innego, ale przynajmniej będę miał jakiś pogląd na ten temat :) Dawać wasze ulubione firmy i ich najlepsze smaki!
Pytam głównie o koncentraty
Kupiłem ostatnio odżywkę białkową Trec Whey 100 o smaku Cookies. Moim zdaniem z wodą jest porażka, z mlekiem jest w miarę, ale nie nazwałbym tego czymś dobrym. Poraz pierwszy próbuje białka więc znawcą nie jestem i nie wiem jak smakuje "dobre białko", ale myślę, że jednak powinno smakować trochę lepiej.
Jakie są wasze typy smaków białka? Wiadomo, że każdemu smakuje coś innego, ale przynajmniej będę miał jakiś pogląd na ten temat :) Dawać wasze ulubione firmy i ich najlepsze smaki!
Pytam głównie o koncentraty
Krzysztof Piekarz
wg mnie nie ma to nic wspólnego ze smakiem ciasteczkowym ale nie jest złe. Smak czeko-sezam tez jest ok ale nie ma nic wspólnego ze smakiem sezamu, smakuje jak wafelki do lodów takie jak z automatu były kiedyś o to nie tylko moja opinia , nie wiem kto w Trecu nazwy smaków ustala