SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasze propozycje na cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
chodzi mi o to abyscie napisali pare zdan na temat cyklu masogennego bez udzialu kreatyny , bo tak sie zaczynam zastanawiac czy jest to wogole mozliwe co o tym sadzicie. Oczywiscie majac na uwadze dobrze lub tez bardzo dobrze przestrzegana diete jako podwaline sukcesu. Dzieki Pozdrawiam

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żaden problem, to tylko propozycja a nie nakaz stosowania.
jeszcze dam małe sprostowanie co do megabola o którego pytał Szoho: cena Testosterolu zwala z nóg, za tak niskie sumienie i ja nie miałem sumienia nieprzetestować. Kończe juz akurat brac Testosterol. Efekty jakieś są. Na 100% moge zapewnic że staje po tym dużo lepiej.

A ty szoho, proszę, proszę, potrafiłeś mnie zjechac za propozycje, teraz ty zaproponuj coś, ciekawe czy jeste taki cwany.

Swoją drogą, Do* In The *og

Zmieniony przez - piotrek87 w dniu 2005-09-07 10:36:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
jak masz bardzo dobrą diete jak sam napisales to wystarczy jakis NO booster s sprawa zamknieta
no i dodatki typu zma, omega-3 ale tego juz nie wymienam
moze jakis animal...w sumie nie testowalem ale jak masz nadmiar kasy i nie chcesz na krete jej przeznaczac to mozna byloby stestowac

aha i kretka nie jest na mase !!
pozdr.

Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2005-09-06 19:01:47

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
amator nie zrozumielismy sie !!!! chodzi mi tylko o pomysl na cykl bez udzialu kreatyny i nie gadaj mi ze kreta nie jest na mase Pozdrawiam

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
yyy nie wiem moze sie myle ale kretka nie jest na mase...mi i wielu osobom po kretce masa nie idzie lecz sila i z tego sie ciesze
a pozatym jakby byla na mase to na redukcje by sie rowniez nie nadawala a nadaje sie i to bardzo dobrze (sila w gore,kg w dol )
a NO booster to chyba nie kreatyna wiec nie wiem czego nie rozumiesz

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
kretka sie zmieniła czy jak ?
na mase jest tez

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kretka jest na mase i na siłe.

No dobrze, skoro masz dobra diete po dam kilka propozycji:

1 propozycja:
Univseral Animal Test + Gainer/Koncentrat białkowy (zalezy od ilości białka w diecie) - cykl 3 tygodniowy, cena Animala 380 zł, gainer/białko - zalezy jakie wybierzesz.

2 propozycja:
Hi Tec Fenuplast 200 kaps + Gainer/koncentrat białkowy. Cykl 50 dni, cena Fenuplasta 200 kaps ponad 90 zł.

3 propozycja:
ZMA + Tribulus + Gainder/koncentrat białkowy - ZMA i TT. Cena ZMA wacha się od 50 do 80 zł, TT?? Kaizen ma ciekawe TT, za 60 zł, dawka 1500 Mg na 30 dni. Cykla 4 tygodniowy.

4 propozycja:
Premium Nutrition NO-XS 180 kaps + gainer/koncentrat białkowy. cena 140 zł

5 propozycja:
Scifit 19-Methyl 1-Test EX (M1T 20 mg) 60 kaps + gainer/białko - cena SciFIta 250 zł. cykl 5 tygodniowy.

6 propozycja:
Megabol Testosterol 30 lub 60 kaps cena zależna od opakowania + gainer/białko - cyklo 30 lub 60 dniowy.


UWAGA: 1 oraz 5 propozycja moga wywołas kontrowersje, nie musisz brac się za te środki, ale jeżeli jestes rządny przyrostów, to możesz spróbować, ja sam zbieram kase na Animal Testa. 6 propozycja to propozycja oszczędnościowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
propozycja 5 na pewno zawojojuje rynek


omg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szoho, słuchaj, doceniam twoją opinie. SKoro już zacząłeś mówić: no proszę, uzasadnij teraz dlaczego ma zawojowac rynek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ty masz pomysły cykli jak samoobrona program wyborczy ...

pozatym co ma dać testosterol ?
acha no i fenuplast ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzę że niezły cwaniaczek z ciebie.

fenuplas daje efekty, wiem bo sam stosowałem,
Testosterol? przeczytaj jeszcze rz komentaz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 620
jak dzieciaki tu poczytaja i zaczna lykac 19 m to dopiero bedzie ciekawie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw na mase - do poprawki

Następny temat

Przeterminowane białko

WHEY premium