SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na cały rok, moja oraz wasze propozycje ;-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 477 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
Witam, mam trochę finansów, więc planuję zakupić suplementy (mianowicie cykle na stackach/kreatynach pojedynczych) bo potem mi się kasa rozpadnie
Chcę wydać coś ok 700-800zł
Myślałem że by coś takiego zrobić

1.X-Pand + X-Pand Energized (49dni)

DT:
Rano XP
przed tren XPE
DNT:
po południu XP

2.Storm + Shock (50dni)

DT:
Rano Storm
Przed tren Shock
DNT:
po południu Shock

3.Shock + Mono Olimpu (ew. Cell-Pump zamiast mono) (50dni) (shocka zostanie ponad 50porcji, co nie?)
DT:
Rano 4tabs mono
przed tren Shock
DNT:
rano 3 tabs mono
po południu 3 tabs mono

4.Horse Power + Mono Olimpu (50dni)
DT:
rano 5tabs mono
przed tren HP
DNT:
rano Hp
po południu 5 tabs mono


Co sądzicie o takich cyklach? Puchę XPE mam, dokupił bym: X-Pand, Storm 843g, Shock 1000g, Horse Power, 2x puszka Monohydratu 1250 Olimpa (300tabs)
A jak nie, to podajcie inne cykle w tej kwocie, dodam że do tej pory jadłem CellPumpa i mono z Olimpa

PS. Dietę od dłuższego czasu wspomagam GainBoliciem, oraz SP80 i Carbo, choć carbo rzadko, węgle łatwo dostarczyć z diety


Zmieniony przez - LaPatryk w dniu 2009-06-26 21:39:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 477 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
Kategorie wagowe nie pozwalają mi się rozpędzić z masą, to prawda.
Dawniej dawałem radę w cięższej kat. ale przez operację spadłem troszkę na wadze i teraz trzymam się stale jednakowej wagi No i dla mnie teraz lepiej bo więcej potrafię, a walczę z ludźmi o 'mniejszym' doświadczeniu.

To co myślałem do tej pory to jednak się sprawdza? Że niby nabiorę szerokości z wiekiem?
Nie no, wygłupiam się, ale nie ma sensu brać nic poza Mono, a wagę utrzymywać odpowiednią dietą?
Tak do 74-75kg mógł bym przytyć, zarazem przejść do kat. wagowej sprzed operacji, czuje się na siłach, ale teraz sam nie wiem, bo namieszaliście mi w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9064 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699950
ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
hehe no wypaśnie to wygląda chociaz ja mając tyle towaru bym to pewnie chciał od razu szamnąć

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
cykle ok.
jak znasz sie na rzeczy to bedziesz mial kawal dobrej sylwetki.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 477 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
Powoli odkrywam tajemnice kulturystyki, wiem na czym polega 'budowanie masy'... Dieta trzymana, bo to ona daje nam możliwość nabrania masy, której tak pragniemy

Czyli mówicie żeby jechać takimi cyklami? Nie zmieniać ich kolejności? Może Shocka z CellPump'em brać, po w następnym cyklu znów jest mono...

Zmieniony przez - LaPatryk w dniu 2009-06-26 23:26:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
to co i tak wszedzie jest kreatyna. wiec cykle beda podobne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 477 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
Ale cenowo tak samo, a zawsze to jakaś odmiana...
Myślałem też nad kolejnością cykli w ten sposób..:
1
3
2
4
Wtedy miedzy cyklami z udziałem mono będzie przerwa i będzie tak jak by... mocniejszy, słabszy, mocniejszy, średni (HP dość dobre, mono.. jak każde)

A może masz jakieś pomysły jak ułożyć 3-4 cykle z udziałem innych supli w tej cenie? ;)
Może zamiast S+S coś by się dało.. pomyśl jak możesz

Zmieniony przez - LaPatryk w dniu 2009-06-26 23:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
Ja się wlasnie zastanawiam nad Green Magnitudem albo Clout'em, tez mozesz pomyslec :)

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 477 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
No to teraz pytanie
Złapałem wakacyjną pracę, aby trochę zarobić, a że mam 16 lat, nie bardzo miałem gdzie iść, więc pracowałem u taty w zakładzie (robota fizyczna) po 12h co przy dźwiganiu skrzynek powodowało mega zmęczenie, więc nie chodziłem na siłownie (tzn 1 raz w tygodniu, lekkie FBW)
No i teraz mam pytanie na niedaleką przyszłość, a mianowicie, od jakich supli zacząć, co w trakcie itd.

Finanse - 600-700zł
Chciał bym aby to było kilka cykli, ale słabszych, niż np. jeden/dwa mocniejsze, gdyż dopiero zaczynam przygodę z suplami.
W domu mam XP Energized (ponad 30porcji jeszcze zostało), i myślałem żeby pierwszy cykl pojechać
XP + XPE (już kiedyś pisałem) a następne sami mi doradzicie Wcześniej było mono, nie dokończony CP + XP.

PS. Proszę nie pisać postów w stylu, "ankieta" itd., tylko konkretnie jakie suple ze sobą połączyć, żeby było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
wiek 16 lat uwarzam ze za wczesnie na skaki kolego jak nie na suple wogule, wez sie za miche bo same suple to nie złoty srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 477 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
Tak, wiem.. za wcześnie
prosiłem żebyście doradzili co można z czym łączyć żeby było ekonomicznie, w miarę tanio, a żeby nie łączyć np. dwóch podobnych supli. (nie mam uprzedzeń do żadnej firmy, a z tego co wiem z Treca wychodzą dość ekonomicznie?)
Zaraz mnie tu pojedziecie, ale ja się chcę tylko dowiedzieć, by nie popełnić błędu przy kupnie.
Dietę mam ciągle, lecz teraz nastawioną bardziej pod MT, gdyż na siłownie nie uczęszczałem, ale teraz dodatkowy wysiłek uwzględnię w diecie

Zmieniony przez - LaPatryk w dniu 2009-08-03 19:15:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile tabletek należy zjeść na pierwszy cykl kreatynowy

Następny temat

JAKIE ODŻYWKI ! ! ! !? pomóżcie

WHEY premium