SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja - dieta czy suple na ochronę mięśni?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35461 Napisanych postów 27486 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287672
Doradzi ktoś do jakiego treningu lepiej się przygotowywać na redukcji, ??

Siłowy jak teraz na masie 4 x w tyg + 2 x w tyg cardio

Czy ten insanity jak widać na górze plan.

Głównie chodzi mi o to aby nie tracić mięśni tylko sam tłuszcz + minimalną ilość mięśnia jak już musze.

Siłowy aktualnie mnie troche przymęczył i chciałbym od niego odpocząc do końca sierpnia .

Trening INSANITY znam dobrze bo na nim robiłem tamtą redu i byłem super zadowolony bo zrobiłem kaloryfer idealny dla mnie ale nie wiem jak z traceniem mięśni bo wtedy ich jezszce nie miałem na tyle by coś ocenić .


W tym programie tabaty są nastawione na siłowy z własnym ciałem wiec troche siłowego jednak jest ..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46176
trening silowy to podstawa na redukcji jak nie chcesz zeby miecho polecialo
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35461 Napisanych postów 27486 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287672
No to mnie nie pocieszyłeś ;/
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35461 Napisanych postów 27486 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287672
Poczytałem troche w necie, przemyślałem temat i połącze trening siłowy z programem insanity .

Czy taki plan będzie odpowiedni na redu ?? głównie chodzi mi ilość S i P

Dodam że prócz treningów mam prace fizyczna która nabiera na aktywności wraz z sezonem letnio wiosennym

Czy przy treningu siłowym na redu musze tak samo jak na masie dawać maksymalne obciążenia jakie potrafie do wykonania max P.?? czy jednak moge robić lżejszymi a bardziej skupić się na bardzo dokładnej technice.

Czy na redu robić osobno brzuch czy nie ma po co


-PONIEDZIAŁEK:

- KLATKA

1.Wyciskanie sztangielek na ławce 3x12
2.Rozpiętki sztangielkami na ławce skośnej 3x12
3..Przenoszenie sztangielki nad głową leżąc3 x 12
4.pompki z nogami na podwyższeniu 3x15 lub wyciskanie skos ujemny

-BICEPS

1.Uginanie ramion sztangielkami ze skrętem stojąc ( naprzemiennie)3x12
2.Uginanie ramion ( młotki) stojąc ( naprzemiennie) 3x12
3.Uginanie sztangą prostą nachwyt 3x12



WTOREK:

Co wybrac???
cardio power ---- sweat intervals----tabata power czy tabata strengh ?? wszystko trwa po 35 min


ŚRODA:

-PLECY

1.Podciąganie na drążku nachwyt szeroki ( do brody) 3x max
2.Podciąganie chwyt prostopadły 3x max
4.Przenoszenie sztangi w leżeniu na ławce prostej 3x12
5.Wiosłowanie sztangielkami lezac na skosnej 3x12
6.Podciąganie szeroko ( do karku) 3x max
7. SZRUGSY 3x12


CZWARTEK:

Co wybrac???
cardio power ---- sweat intervals----tabata power czy tabata strengh ?? wszystko trwa po 35 min

PIĄTEK:

-BARKI

1.Unoszenie sztangielek przodem stojąc 3x12
2. Wyciskanie sztangielek (minimalny skos) 3x12
3. Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia do brody 3x12
4. Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia siedząc 3x12
5.Unoszenie talerza 3x12

-TRICEPS

1.Prostowanie ramion sztangielką za głowy siedząc 3x12
2.Francuskie wyciskanie sztangą prostą 3x12
3.Pompki odwrotne 3x 15
4..Linki – sciąganie do dołu 3x15 (guma thera )

SOBOTA:

-NOGI

1.Prostowanie nóg siedząc 3x15
2. Wykroki 3x12
3.przysiad z obciążeniem 3x12
4. Martwy ciąg na prostych nogach 3x12
5.Żuraw 3x12
6.Zbieranie grzybków 3x12
7.Wspiętki na palcach 3x max




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-03-20 12:57:50
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46176
tak samo jak na masie, zacznij z zanizonego ciezaru i staraj sie progresowac przez cala redukcje, tu nawet bardziej niz na masie wskazane jest operowac wiekszymi ciezarami zeby zminimalizowac straty miesni
1
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35461 Napisanych postów 27486 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287672
ok..dzięki wielkie , a z racji tego ze wykonuje jeszcze prace fizyczna i mam duzo ruchu to robic tylko siłowy a wtorek , czwartek odpoczywac czy dodac do wtorku i czwartku któryś z ww treningów z programu insanity?
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
masz 3 treningi silowe dodaj sobie do tego 2-3 treningi w postaci aero / interwalow i bedzie ok
1
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
dokladnie
a nie ma wiekszego znaczenia jaki to będzie wysilek w dnt, urozmaicaj sobie, raz bieg, raz tabata, rower itd

a jak chcesz przypilnować aby mało mięcha poleciało to miska na 100% musi byc dopięta
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35461 Napisanych postów 27486 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287672
Dzieki wielkie za pomoc.zastosuje sie do wskazówek
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Remik7
dokladnie
a nie ma wiekszego znaczenia jaki to będzie wysilek w dnt, urozmaicaj sobie, raz bieg, raz tabata, rower itd




osobiście bardzo polecam interwał np. taka tabata ale musisz wybrać taka która będzie Ci podchodzić równiez jako forma ruchu bo jak sie bedziesz zmuszal to syzbko odpuscisz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak znaleść sponsora ?

Następny temat

Stały ciężar czy progresja ?

electro
Polecane artykuły