Doradzi ktoś do jakiego treningu lepiej się przygotowywać na redukcji, ??
Siłowy jak teraz na masie 4 x w tyg + 2 x w tyg cardio
Czy ten insanity jak widać na górze plan.
Głównie chodzi mi o to aby nie tracić mięśni tylko sam tłuszcz + minimalną ilość mięśnia jak już musze.
Siłowy aktualnie mnie troche przymęczył i chciałbym od niego odpocząc do końca sierpnia .
Trening INSANITY znam dobrze bo na nim robiłem tamtą redu i byłem super zadowolony bo zrobiłem kaloryfer idealny dla mnie ale nie wiem jak z traceniem mięśni bo wtedy ich jezszce nie miałem na tyle by coś ocenić .
W tym programie tabaty są nastawione na siłowy z własnym ciałem wiec troche siłowego jednak jest ..
Siłowy jak teraz na masie 4 x w tyg + 2 x w tyg cardio
Czy ten insanity jak widać na górze plan.
Głównie chodzi mi o to aby nie tracić mięśni tylko sam tłuszcz + minimalną ilość mięśnia jak już musze.
Siłowy aktualnie mnie troche przymęczył i chciałbym od niego odpocząc do końca sierpnia .
Trening INSANITY znam dobrze bo na nim robiłem tamtą redu i byłem super zadowolony bo zrobiłem kaloryfer idealny dla mnie ale nie wiem jak z traceniem mięśni bo wtedy ich jezszce nie miałem na tyle by coś ocenić .
W tym programie tabaty są nastawione na siłowy z własnym ciałem wiec troche siłowego jednak jest ..