Witam,wątek spalaczy jest dość popularny, ale jak chodzi o mężczyzn, zastanawia mnie czy jest jakaś zdecydowana różnica pod względem płci, wydaje mi się że z punktu hormonalnego owszem.Cwicze od dwóch lat nieregularnie,przede wszystkim cardio w domu i bieganie, od stycznia siłownia. Chce spalić tłuszcz z okolic pępka (pozostałość po ciąży).Moja waga utknela w miejscu, a nawet ostatnio dobila do 64kg (mam jedynie 164cm wzr, wiec slabo z wagą) Wyglądam tak, widać przede wszystkim ten fat na brzuchu
Będę wdzięczna za pomoc.
Będę wdzięczna za pomoc.
Krzysztof Piekarz
