Czesc mam na imię Michał mam 20 lat 74kg wagi oraz 181cm wzrostu ćwiczę od ponad miesiąca 5 razy w tygodniu około 3 godzin na jednym treningu robię 2 partie mięśniowe +brzuch i 15 min biezni. Chciałbym zapytać czy do wakacji wyrobie się z w miarę dobra sylwetka. jestem na diecie która dopracowuje na podstawie diet innych ludzi nie jem słodyczy ani innych świnstw tj. MC kfc itp. Nie potrafię określić czy jestem endomorfikiem czy ektomorfikiem nigdy nie miałem problemów z nadwaga jednak brzuszek miałem myślę ze przytyc tez by mi nie było bardzo trudno. Mógłby ktoś zobaczyć czy mam genetyczna podstawę do jakiejś partii miesniowej? Podspodem dorzucam zdjęcia brzucha przed siłownia tj miesiąc temu oraz aktualne zdjęcie klatki piersiowej i brzucha. Z suplementacji narazie kreatyna niedługo dojdzie białko planuje hi teca z racji na korzystna cene dobry wybór czy jest cos lepszego w podobnej cenie? Czekam na odpowiedź 5!


Krzysztof Piekarz


