Darku mam pytanie jaki twoim zdaniem jest najlepszy środek na spalanie tłuszczu?
Ja zastanawiam się czy wziąść CLA czy HCA czy może fat burner plus <olimp>.Najbardziej jestem przekonany do tego ostatniego a twoim zdaniem co jest najskuteczniejsze?
Może ktoś kto brał coś z tego się wypowie .
I jeszcze jedno stosując pas z pianki powoduje
on podwyższenie temperatury w okolicach brzucha i czy
np. nerki czy inne organy mają przez to wyższą temperature i czy to dobrze czy żle ?
Będe wdzięczny za odpowiedź
Ja zastanawiam się czy wziąść CLA czy HCA czy może fat burner plus <olimp>.Najbardziej jestem przekonany do tego ostatniego a twoim zdaniem co jest najskuteczniejsze?
Może ktoś kto brał coś z tego się wypowie .
I jeszcze jedno stosując pas z pianki powoduje
on podwyższenie temperatury w okolicach brzucha i czy
np. nerki czy inne organy mają przez to wyższą temperature i czy to dobrze czy żle ?
Będe wdzięczny za odpowiedź
Krzysztof Piekarz
Ale jak kasy nie masz to wez tego burnera.