SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a-akg i jabłczan cytruliny-do pana szukaly i ambroziaka!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
JAK TO JEST WRESZCIE Z TYM A-AKG I JABŁCZANEM CYTRULINY??niby dają pompe na treningu-czy na tym sie konczy zastosowanie tych srodków??jakie są ich korzysci jeżeli chodzi o mase i siłe??jakos do mnie nie przemawiaja reklamy typu"rozsadzające mięsnie napompowanie"hit czy kit??dzieki za odp

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56393
podbijam do gory temat bo tez mnie to bardzo interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Full - w telegraficznym skrócie:

AAKG
jest źródłem argininy do syntezy kreatyny i tlenku azotu;
kwas alfa ketoglutarowy (alfa ketoglutaran) hamuje katabolizm argininy, więc z AAKG arginina jest lepiej wykorzystywana, niż z formy wolnego aminokwasu;
ten kwas wpływa również na synstezę GTP, który jest niezbędny do działania tlenku azotu.

Jabłczan cytruliny
jest źródłem cytruliny do syntezy tlenku azotu, która przemienia się w NO dłużej od argininy, więc daje też dłuższy wzrost NO w organizmie;
cytrulina jest też prekursorem kreatyny;
kwas jabłkowy (jabłczan) dziła identycznie, jak kreatyna (transportuje ATP), tyle że nie w formie fosfokreatyny, ale fosfoenolopirogronianu;
jabłczan transportuje ponadto GTP, który, jak pisałem, jest niezbędny do działania tlenku azotu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
no tak ale czy serio jest dobra pompa po tym czy to tylko taki kit!wiesz bo jak widze te reklamy to niedowierzam!!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Na serio jest fajna pompa szczegulnie po jablaczanie cytruliny , a jesli idzie o a-akg to dobze dziala jak sie bieze razem np z cytrulina i kreatyna ,samo troche gozej daje kopa .Na fajna pompe polecam jablczan cytruliny lub jablczan argininy.

pozdro.
...
Napisał(a)
Usunięty przez misOO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 331

The best supplement is a cup of Starbucks coffe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ci, co biorą, mówią, że pompa jest ok.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Błąd w reklamie w KiF

Następny temat

co po treningu ?

WHEY premium