SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WHEY PRO MATRIX contra WHEY PRO ISOLATE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6340
Hej!
Jak w temacie - obie odżywki mają bardzo podobny skład.
Podobnie jak w moim poprzednim poście chciałbym zapytać, zwłaszcza praktyków, który WHEY PRO jest Waszym zdaniem przydatniejszy przy budowaniu masy?
Na podstawie opisów w "katalogu produktów 2003" trudno się zdecydować.
BTW: co jest lepsze przy budowaniu masy: Amino 2300, czy BCAA, na temat którego można przeczytać dużo pochlebnych opinii?
W tym przypadku skład bardzo się różni.
Z góry dzięki za odpowiedź!
---
Tommy

---
"Připravek neobsah**e látky dopingového charakteru."
Tommy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
1. Teoretycznie lepszy jest izolat ale pamietaj ze wzrost miesni to nie tylko najlepszej jakosci bialko ale szereg innych waroonkoow ktore daja mozliwosc rozwoju organizmu...niemnije jednak wg mnie i moich obserwacji najlepiej sie "czuje" na izolacie

2. j.w. ...bcaa sa uzywane do lagodzenia katabolizmu wysilkowego i zwiekszania energii na treningu...a takze przedluzania mozliwosci wysilku...calodzienne aminokwasy to szybkie zroodl budulca i pobudzacz hormonoow anabolicznych w okreslonych porach dnia...co wybierzesz to jzu Twoja sprawa...kieruj sie tym do czego bedzi Ci dany suplement potrzebny...bo ze "na mase" to szeeeeeeeeeerokie pojecie

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wybralbym naturral whey izolat, chociazby ze wzgledu na wyzsze bv i najnizsza cene ze wszystkich izolatow.

Jesli chodzi o wybor pomiedzy amino i bcaa, to wzialbym to drugie.
Wyizolowane aminokwasy beda bardziej przydatne np. przed treningiem.
Majac bialko serwatki, hydrolizat aminokwasow nie bedzie juz tak potrzebny.
Po za tym uwazam, ze lepiej kupic hmb.

Oczywiscie suplementy pomagaja tylko w budowie masy, a podstawa jest dieta, trening itp. czynniki ;]



Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-03-06 00:40:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybralbym izolat, sam od pewnego czasu suplementuje sie wlasnie izolatami firmy OLIMP. Aminokwasy bym sobie podarowal no chyba ze masz nieograniczone fundusze, ale jak dla mnie lepiej wziasc odzywke bialkowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Ja rowniez wzialbym izloat, a jakie aminokwasy wezmiesz to juz zalezy od fundusz, ale ja bym bral BCAA.

Zmieniony przez - Paul_S w dniu 2004-03-06 07:53:03

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
1. Oba bialka sa dobre i napewno nie zauwazysz przy nich jakiejs oszalamiajacej roznicy:) osobiscie ci polecam WHEY PRO ISOLATE poniewaz go stosowalem i sprawdzil sie bardzo dobrze

"Amino 2300, czy BCAA"
jezeli juz wybierasz sposrod tych dwuch produktow to ja bym wybral BCAA. Aminokwasy rozgalezione sporzyte przed treningiem gwarantuja naprawde dobre przeprowadzenie treningu Zamiast BCAA mozesz tez stosowac przed treningiem WPI, efekt bedzie dobry, lecz nie az tak juz odczuwalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
izolat będzie na pewno lepszy, ma jeszcze ten plus że ma duze stęzenie BCAA,
co do BCAA to według mnie mozesz odpuścic i kupic jakiś inny suplement, moze tauryna ? wyjdzie taniej, a izolat jak anar wspomnial mozna brac przed treningiem, zapewni to aminokwasy które będą łatwodostępne w krwioobiegu podczas treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak tauryna jak napisales bedzie chyba najlepszym wyjsciem :)

jesli chodzi o koncentrat i izolat to ilosci aminokwasow rozgalezionych maja podobna ilosc ;)
koncentrat moze miec ok. 24 zas izolat 25 ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alternatywa dla BCAA

Następny temat

Do D.Szukały i nie tylko

WHEY premium