Witam. Moim celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej.
Poniżej zamieszczam 2 plany, bo chcę by jeden był gdy mam na rano do pracy, a drugi na zmianę popołudniową.
Póki co chcę zacząc stosowac plan treningowy w domu FocusT25 a także basen 2 razy w tygodniu.
Trening podczas zmiany rannej będzie ok. godziny 18, a na zmianie popołudniowej na czczo o godzinie 9.
Pytanie także o ilośc kalorii, czy jest odpowiednia, jeśli tak to po jakim czasie zaczynac obcinac kolejne i o ile.
Jeśli także chodzi o jakieś spalacze czy na początku z tego zrezygnowac czy wprowadzic od razu.

Poniżej zamieszczam 2 plany, bo chcę by jeden był gdy mam na rano do pracy, a drugi na zmianę popołudniową.
Póki co chcę zacząc stosowac plan treningowy w domu FocusT25 a także basen 2 razy w tygodniu.
Trening podczas zmiany rannej będzie ok. godziny 18, a na zmianie popołudniowej na czczo o godzinie 9.
Pytanie także o ilośc kalorii, czy jest odpowiednia, jeśli tak to po jakim czasie zaczynac obcinac kolejne i o ile.
Jeśli także chodzi o jakieś spalacze czy na początku z tego zrezygnowac czy wprowadzic od razu.

Krzysztof Piekarz