SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zrzucanie zbednego tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2913

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Waga

85

Wzrost

179

Cel treningowy

Zgubić zbędny tłuszcz wyrobić brzuch

Staż treningowy na siłowni

Ostatnie pół roku siłownia w piwnicy

Uprawiane inne sporty

Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Bieżnia

Dieta

Duzo wody zero slodyczy i smieci

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Slaby lędzwiowy

Zażywane suplementy

Kreatyna jablczan

Ostatnio przerabiany plan

Full body silownia

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Wyciskanie seria 55kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
Witam wszystkich forumowiczów amatorów jak i profesjonalistów tych tematów!
Na wstępie podam swoje dane: 179cm 85kg. Moj problem jest taki ze rok temu bardzo przytylem na wadze 20 kg aż w 4 miesiące ostatnie pół roku chodziłem na siłownie bez biegania sama siłownia full body od miesiac przestałem chodzić z braku czasu w dniu dzisiejszym zacząłem robić 6 weidera + bieganie dzis 7 km w 50 min i teraz moje pytanie czy na zrzucenie z calego ciala i wyrobienie brzucha wystarczy robic 6 i bieganie 3 razy w tygodniu czy to za mało i efektów nie będzie? Jakie jest wasze zdanie na temat 6 weidera i czy da sie coś zrobić na bolący kręgoslup np jakis pas?
Dieta wiadomo trzymam jak moge dzis odrzucilem slodkie i smieci tylko woda ew jakies soki typu costa czy to tez raczej nie?
Dzieki z gory za pomoc!




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 3118 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 69220
A) Daj spokój z "6", bo nic ci nie da i kręgosłup rozwalisz. B) Na redukcję jest dieta, a nie trening. C) Bieganie nic nie da bez diety. Lepsze od truchtania są interwały. D) Na ból kręgosłupa znajdź jakieś ćwiczenia izometryczne i rozciągaj mięśnie. Mi na ból pomogły martwe ciągi. Pas nie jest na ból pleców, w ogóle ich nie chroni, a wręcz szkodzi. Pas jest do bicia rekordów. E) Ty chcesz redukować do szkieletu? Będziesz wyglądał jak anorektyk. Najpierw przymasuj z sensowną dietą masową, a na lato wytniesz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Nade wszystko słaby odcinek lędźwiowy jak Ty to nazwałeś to nie jest przeciwwskazanie medyczne. Skąd taka diagnoza?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
Noo szczerze mowiac tak jak zielony palnąłem , kiedyś cwiczylem na martwy problem ustał jednak po pol roku wrocil teraz jezdzac samochodem dluzej tez mnie boli kregoslup ale wiadomo to po kilku godzinach i to normalne chyba. Do Tygrys_85 mowie dzis robilem ten bieg ale zmienialem caly czas 8/12/10/9/10/8/6/10/4/12 i tak przez 50 minut wiec mowie dieta no odrzucilem slodkie i tak dalej nie obzeram sie, nie chce do szkieleta chce wyrobic miesnie i dobrze wygladac
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Dopracuj swoje odżywianie, daj bilans kcal w granice zera/lekkiego plusa i złapiesz dwie sroki za jeden ogon (trochę fatu spadnie, a masa mięśniowa urośnie).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
Obliczylem ze potrzebuje 3710 kcal a dzis zjadlem cos blisko 3 tysiecy , chyba cos zle policzylem? Zielony jestem :/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Coś źle policzyłeś

Daj 160-180g białka
Tłuszcze na poziomie 70-100g
I węglowodany 250g w dni treningowe, zaś w dni wolne 200g

Od tych wartości zacznij obserwowanie organizmu i obwodów (szczególnie pas i biodra).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
Dobrze tak zrobie zaraz se uloze jakas diete pod to co napisales
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
teraz druga sprawa z cwiczeniami robic 6 weidera do tego biegania czy czyms to zastapic? Sorki za spam chcialem linijke nizej i sie dodalo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 3118 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 69220
Po co ta 6? Ona nic nie spala. Szkodzi za to na kręgosłup.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119
To czym ją zastąpić żeby coś na ten brzuch robić?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układanie Planu Treningowego

Następny temat

Przybrac na masie czy schudnac ?

electro
Polecane artykuły