Witam wszystkich forumowiczów amatorów jak i profesjonalistów tych tematów!
Na wstępie podam swoje dane: 179cm 85kg. Moj problem jest taki ze rok temu bardzo przytylem na wadze 20 kg aż w 4 miesiące ostatnie pół roku chodziłem na siłownie bez biegania sama siłownia full body od miesiac przestałem chodzić z braku czasu w dniu dzisiejszym zacząłem robić 6 weidera + bieganie dzis 7 km w 50 min i teraz moje pytanie czy na zrzucenie z calego ciala i wyrobienie brzucha wystarczy robic 6 i bieganie 3 razy w tygodniu czy to za mało i efektów nie będzie? Jakie jest wasze zdanie na temat 6 weidera i czy da sie coś zrobić na bolący kręgoslup np jakis pas?
Dieta wiadomo trzymam jak moge dzis odrzucilem slodkie i smieci tylko woda ew jakies soki typu costa czy to tez raczej nie?
Dzieki z gory za pomoc!

Na wstępie podam swoje dane: 179cm 85kg. Moj problem jest taki ze rok temu bardzo przytylem na wadze 20 kg aż w 4 miesiące ostatnie pół roku chodziłem na siłownie bez biegania sama siłownia full body od miesiac przestałem chodzić z braku czasu w dniu dzisiejszym zacząłem robić 6 weidera + bieganie dzis 7 km w 50 min i teraz moje pytanie czy na zrzucenie z calego ciala i wyrobienie brzucha wystarczy robic 6 i bieganie 3 razy w tygodniu czy to za mało i efektów nie będzie? Jakie jest wasze zdanie na temat 6 weidera i czy da sie coś zrobić na bolący kręgoslup np jakis pas?
Dieta wiadomo trzymam jak moge dzis odrzucilem slodkie i smieci tylko woda ew jakies soki typu costa czy to tez raczej nie?
Dzieki z gory za pomoc!

Krzysztof Piekarz