SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik treningowy - Beyourselfbefit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9908

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111544
Ktoś tu się opierdziela z wypiskami

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3233 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17300
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
Dziennik dziennik i po dzienniku. Szybko coś.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111544
Hejt od Doris +10 do motywacji
Ja jedynie obronię Beyourself tym, że na siłowni bywa, diete trzyma, na blogu coś czasem napisze

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
dideek
Hejt od Doris +10 do motywacji
Ja jedynie obronię Beyourself tym, że na siłowni bywa, diete trzyma, na blogu coś czasem napisze


Obrońca? Wzruszające.
Czekamy na wpisy koleżanki w tym DT, nie Twoje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1083
Brak jakiegokolwiek odzewu mnie zdemotywował :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
beyourselfbefit
Brak jakiegokolwiek odzewu mnie zdemotywował :)


No i wszystko jasne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1083
Może powrót i jakaś motywacja?

Potrzebuję pomocy co do ustalenia planu działania :)
Aktualnie dieta 1800 kcal - treingi siłowe 4x w tygodniu i po nich 30 minut kardio.
W jeden dzień bieganie 45minut. Dwa dni regeneracji.
Wyeliminowanie nabiału, ograniczenie soli, śniadanie białkowo-tłuszczowe.
Warzywa dodatkowo w diecie, nie liczę ich do makro, ale zjadam ich dość sporo.

Cel? - dalsza redukcja tkanki tłuszczowej i budowanie mięsni.
Moje pytania brzmią:
1. Co do kardio, mam coś zmieniać?
2. Kaloryczność, zostawić, zwiększyć (nie ma opcji by zmniejszyć?)
3. Słodzik, zatrzymuje wodę czy jednak mogę stosować bez obaw?

Proszę o radę gdyż sama już się pogubiłam, jedni uważają, że powinnam zmiejszyć kardio, drudzy, że jest okej, michę trzymam od ponad dwóch miesięcy, nie czuje się wielce głodna, jednakże myślę o jedzeniu, bywam zmęczona. Dodam, że treningi wykonuje na 100% i za każdym razem odczuwam zakwasy, z treningu na trening lepiej czuje mięśnie. Waga wacha się od 58-60kg. Od tego miesiąca odruciłam tabletki hormonalne i liczę na lepsze efekty i zanik wody, która u mnie jest mocno widoczna.

___________________
ZAPRASZAM TEŻ NA BLOGA --> beyourself-befit.blogspot.com





Zmieniony przez - beyourselfbefit w dniu 2015-11-09 21:47:35

Zmieniony przez - beyourselfbefit w dniu 2015-11-09 21:52:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111544
Cardio pod postacią aerobów wyrzuć, dołóż ewentualnie HIIT.
Nabiału się nie bój, chyba, że masz problemy z trawieniem.
Słodzik śmiało.
Przytnij węgle na rzecz białka, bo jest za mało.
Główną pulę ww ładuj po treningu.
Możesz też się pobawić w CC - ale z drugiej strony, nie wszystko na raz

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39821
Co do kalorii to zależy jak trzyma się waga przy takiej dawce, cardio też bym w sumie zmniejszył i skupił się bardziej na siłowym treningu lub ewentualnie hiit jak mówił didek, i słodzik tez bez problemu. W sumie zastanowiłbym się nawet nad lekkim zwiększeniem fatu a zmniejszył podaż białka (2g na kg dla kobiety?) :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Adam Piwko - Road To Aesthetics

Następny temat

[DT] - cams

electro
Polecane artykuły