Siemanko mam 5 bialek do wyboru doradzcie mi ktore z nich wybrac ? Bede stosowal tylko okolo treningowo lub na 2 sniadanie. Chodzi mi o jakosc nie smak( to nie ma smakowac tylko dzialac) moze byc nie dobry smak ale jakosciowo mus byc dobre : https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_Standard_WPC_80.eu-opis26665.html#wartosci
https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_WPC80.eu_Instant-opis32933.html#wartosci
https://sklep.sfd.pl/UNS_WheyPure_80-opis30788.html#wartosci
https://sklep.sfd.pl/Łowickie_WPC_80-opis25905.html#opinie
https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html
Niech wypowie sie jak najwiecej osob z gory bardzo dziekuje :)
https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_WPC80.eu_Instant-opis32933.html#wartosci
https://sklep.sfd.pl/UNS_WheyPure_80-opis30788.html#wartosci
https://sklep.sfd.pl/Łowickie_WPC_80-opis25905.html#opinie
https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html
Niech wypowie sie jak najwiecej osob z gory bardzo dziekuje :)
Krzysztof Piekarz