SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w wyborze sprzętu ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Witam !

Mam zamiar zakupić troszkę sprzęciku na mase i chciałbym się was poradzić. Do przeznaczniea będę miał ok 400 zł. Do tej pory miałem tylko jeden cykl kreatynowy (zwykłe mono) i do tego sp80 i carbo. Myślałem teraz nad zakupem Cell Pumpa no i jakiegoś gaineerka i białeczka, żeby ładnie dietke uzupełnić. Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam

wuder

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
wuder łacz tego cell pumpa z mono ktore ci zostalo i to co masz jusz kupione jest jak naj bardziej oki

nie musisz niepotzrzebnie poki co wydawac kasy na xpand zostaw se na kolejne cykle

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 358 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10881
za 400 bedzie łady cykl:) kup sobie cell pump 2x, lub cel pump 1x i mono 1x(jak z mono to jakis transporter np. tauryna,letycyna), carbo, białeczko (polecam ostrowia),omega 3:)


pess.:) ja teraz wuasnie jestem 2 tydzien na podobnym cyklu z cella i jestem zadowolony barss:)

Zmieniony przez - Fastener w dniu 2005-06-28 14:02:57

LoliTas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
No ten zestawik co zaproponowałeś jest ok. Ale chciałbym do tego jeszcze gainera dorzucić. I mam pytanie czy lepiej samego CP brać czy z mono, bo mam jeszcze trochę mono z pierwszego cyklu i mógłbym wziąśc CP + mono ale czy branie samego CP nie jest lepsze ?? :)

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
kup xp + wez to mono co masz , dokup gainera ok.3kg + zma + carbo po treningu...ew. zamiast carbo ostrowie to juz zalezy czy wieksze braki w diecie masz w ww czy w proteinach...sam bedziesz lepiej wiedzial..zmiescisz sie w 400zl na bank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
a ZMA konieczne ?? bo czytałem kiedyś, że w moim wieq czyli 18 lat nie jest konieczne ponieważ mam tyle testosteronu, że wystarczy na obskoczeine wszystkich dupek na osiedlu

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
to najpierw obskocz a potem powiedz czy to prawda

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 358 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10881
propozycja banan tez jest dopra:)

LoliTas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
zma nie jest konieczne, ale jest przydatne moze byc apteczne zha - poczytaj sobie w wyszukiwarce co i jak..ew. jako dodatki mozesz tez dodac omege -3 / tran i inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
ZMA zakup, chociaż te apteczne, nie traktuj go jako "podnośnika" testosteronu ale jako uzupełnienie niedoborów cynku i mg w dietce, będziesz miał także lepszy i efektywniejszy sen a co za tym idzie lepszą regenerację

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Wuder, cell -pump jak zamierzasz albo mieszany cykl z mono, do tego zma nawet po jednym kapsie i jest oki, dobre efekty w takim połączeniu daje również i lecytyna/ale nie mieszaj w jednej porcji z kretką/, białko szczególnie polecałbym ci kupić jakieś na noc i po treningu bo wtedy są najbardziej krytyczne okresy w których niedobory są b. prawdopodobne, a gainer to już w zależności od tego czego nie dostawało będzie w diecie, nie wiem ile ci tam wyjdzie kasy za to co wymieniłem ale jak coś braknie to zrezygnuj z lecytyny, może nawet z zma/np. jeśli uznasz że potrzeba ci wiecej gainera to jego właśnie kup tak żeby ci go wystarczyło/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
thx za posty panowie :) może jeszcez ktoś z pogrubionych coś napisze ??

wuder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bral ktos ostrowie od firmy Maral ???

Następny temat

Co sądzicie o Storm Universala?

WHEY premium