SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w wyborze - proszę o wyrozumiałość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
Witam, wiem jestem nowym użytkownikiem, dużo tematów już przejrzałem ale dalej mam dylemat..

1. waże 67kg mam 178 cm wzrostu (szczupak ;P ) i jestem 91 rocznik.
chyderlak zdeka ze mnie, i chce przybrać na masie itp. cwiczę 3x w tygodniu pon wt czw. co lepiej wybrać, jakiś gainer z weglowodanami i białkiem czy same białko, co lepiej dla mnie mozecie doradzic?
zastanawialem się nad białkiem hiteca whey c-6 , i gainer np mass XXL. co sądzicie? najpierw powinienem brać moze weglowodany zeby przybrać na masie? czy lepiej te białko?
proszę o wyrozumiałość :)

a i jeszcze pytanie co do gainera, kiedy biorę go w dni nietreningowe to idzie ogólnie w masę ciała a nie np w brzuch ? ;P

ps. co do diety to jem tak umiarkowanie, tzn rano coś jak wstane, w pracy pozniej o 10 jakies sniadanko tzn serek wiejski pozniej ok. 13 obiad, pozniej jak wróce ok. 17 coś przegryze albo obiad drugi ew. najpierw obiad a wieczorem cos przegryze ;)

Zmieniony przez - pablos91 w dniu 2013-01-11 11:56:04

Zmieniony przez - pablos91 w dniu 2013-01-11 12:00:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47771 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Z takim odżywianiem szkoda kupować jakiekolwiek suple, to nie ma być tak że coś tam zjem, czy coś przegryzę...nie ma w tym ani sensu ani celu. Posiłki muszą być pełnowartościowe, aby masa poszła musi być nadwyżka kaloryczna. Wszystkie wartości muszą być dostarczone z odżywiania - białko, tłuszcze i węglowodany, prochem można jedynie uzupełnić ewentualne braki. A przy Twojej wadze łatwo jest dostarczyć wszystkich składników odżywczych z jedzenia.

Zmieniony przez - lubię cyckę w dniu 2013-01-11 12:28:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka sprawdzona

Następny temat

Suplementacja w sportach walki

Fruzelina