Szacuny
45
Napisanych postów
447
Wiek
28 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
10205
Ja jak zaczynałem się podciągać to też było to słabiutko. Nachwyt wąsko szedł, ale szeroko nijak nie mogłem. Po prostu brałem krzesło czy cokolwiek, stawałem na nim tak aby głowa była ponad drążkiem, ,puszczałem" się krzesła, i sam, powolnym ruchem się opuszczałem. Powtarzałem to jakiś czas, aż sam byłem w stanie się podciągać
Szacuny
2
Napisanych postów
37
Wiek
41 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
150
Za kazdym razem jak jestem na silce czyli 2-3 razy w tygodniu.Serie srednio 4 po 8-10 powt.Staram sie standardowo szeroki nachwyt z pomoca gum czasem tez podchwytem.
Szacuny
4044
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349884
Zró 3 x 3, na następnym treningu 3 x 4 i tak zwiększaj ilości powtórzeń.Stara i sprawdzona metoda. Jeśli dojdziesz do 3 x 6-8, to proponowałbym wrócić do 3 x 3 i dowiesić 5 kg.
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„