SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała waga dużo tłuszczu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 573
Witam, mam taką małą serie pytań.
- Otóż mam 21 lat i przy wzroście 182cm waże 65 kg. Mimo iż tak mało waże mam 11,5% tkanki tłuszczowej, czy to dużo?
- czy da rade zmiejszyć poziom tłuszczu za pomocą samych pompek i podciągnięć według specialnego programu?
- i czy branie samego białka serwatkowego po treningu (przy minimalnym trzymaniu się odpowiedniego żywienia) daje choć jeden maleńki procent pomocy przy budowaniu mięśni?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź na wszystkie 3 pytania :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
1. Skąd masz takie informacje o 11,5% tluszczu? Masz niedowagę.
2. Redukcja to głównie dieta,same pompki i podciągania mało dadzą. Tobie masa jest potrzebna.
3. W takim przypadku szkoda kasy bez odpowiedniego odżywiania, białko to uzupełnienie diety, nie odwrotnie

Myślę, że przy takiej wadze nie masz czym się przejmować tylko zacząć jeść bo masz niedowagę.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2015-09-01 14:31:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 573
Viren
1. Skąd masz takie informacje o 11,5% tluszczu? Masz niedowagę.
2. Redukcja to głównie dieta,same pompki i podciągania mało dadzą. Tobie masa jest potrzebna.
3. W takim przypadku szkoda kasy bez odpowiedniego odżywiania, białko to uzupełnienie diety, nie odwrotnie

Myślę, że przy takiej wadze nie masz czym się przejmować tylko zacząć jeść bo masz niedowagę.



Zmieniony przez - Viren w dniu 2015-09-01 14:31:25

1 kalkulator Potreningu tak mi podpowiada.
2 znaczy ja chce zachować tę wagę lecz zmiejszyć tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Bez przesady, za bardzo się przejmujesz, ty masz niedowagę więc na pewno za dużo tłuszczu nie masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Pozwolę sobie uzupełnić wypowiedź Virena o "tu trzeba po prostu zapisać się na siłownię i zacząć zapyerdalać jakimś podstawowym treningiem typu fbw 3-4 x w tygodniu".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347356
Wpisałeś w kalkulatorze swoją wagę i wzrost, i myślisz, że obliczony poziom bf będzie miarodajny ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie jak zacząć?

Następny temat

Prośba o ocenę treningu

WHEY premium