Witam chcialbym pochwalic sie moja pierwsza redukcja po 20 latach opierdzielania sie. Pomoc uzyskana z tego forum byla niezbedna. Czytanie po 3 h dziennie wszystkich tematow odnosnie redukcji, cwiczen, diet daly efekty o ktorych nawet bym nie pomyslal. Dziekuje wiec za wszelka pomoc. Do rzeczy. Redukcje zaczalem 25 kwietnia tego roku po uswiadomieniu i doiformowaniu sie od czego zaczac. Obliczylem zapotrzebowanie kaloryczne, wszelkie mikro i makro skladniki. Trening silowy 3 razy w tygodniu + HIIT ( pierwsze 2 tygodnie wdrazalem sie do poprawnego wykonania, poniewaz forma na to niepozwalala). Moj deficyt kaloryczny wynosil na poczatku 300 kalori ( aktualnie 500 ). Nie stosowalem zadnych suplementow, ani spalaczy. Postanowilem zrobic to naturalnie choc wiem ze moja genetyka jest toporna. Wiec wyglad z przed redukcji ( zdjecia z okolicy 10-15 maja ).
1
Krzysztof Piekarz







