Chce zakupic troche bialka, i jedyne czym sie kieruje to nie cena czy jakosc, bo moim zdaniem kazde bialko "paca" i przyniesie zamierzony efekt czy to Extensor z BV160 czy MegAbol z BV-2 , chce wybrac bialko o najcudowniejszym smaku, tak zeby uzupelnianie diety tym bialkiem bylo czysta przyjemnoscia, a na kolejna porcje zebym czekal z utesknieniem, jadlem rozne bialka i BYLY OKRUTNE w smaku, megabol wywalilem do smietnika, Hi-Tec Protein bylo dobre ale cos jeszcze nie gralo, Matrix Olimpu czekoladowy mialem, dobry byl ale czuc byl troche posmak takiego chamskiego "czystego" bialka.
Jakies sugestie? Jakie bialko waszym zdaniem ma najlepszy, wysmietnity smak, najlepiej zeby bylo Waniliowe albo bananowe, ale innymi nie pogardze tez jesli beda SMACZNE. SOGi czekaja
Jakies sugestie? Jakie bialko waszym zdaniem ma najlepszy, wysmietnity smak, najlepiej zeby bylo Waniliowe albo bananowe, ale innymi nie pogardze tez jesli beda SMACZNE. SOGi czekaja

Krzysztof Piekarz
sp80 wanilie pilem i tez dobra.. odradzam wanilie treca, bo smakuje jak budyn..
