SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Białko! Doradzcie-SMAK!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36022
Chce zakupic troche bialka, i jedyne czym sie kieruje to nie cena czy jakosc, bo moim zdaniem kazde bialko "paca" i przyniesie zamierzony efekt czy to Extensor z BV160 czy MegAbol z BV-2 , chce wybrac bialko o najcudowniejszym smaku, tak zeby uzupelnianie diety tym bialkiem bylo czysta przyjemnoscia, a na kolejna porcje zebym czekal z utesknieniem, jadlem rozne bialka i BYLY OKRUTNE w smaku, megabol wywalilem do smietnika, Hi-Tec Protein bylo dobre ale cos jeszcze nie gralo, Matrix Olimpu czekoladowy mialem, dobry byl ale czuc byl troche posmak takiego chamskiego "czystego" bialka.

Jakies sugestie? Jakie bialko waszym zdaniem ma najlepszy, wysmietnity smak, najlepiej zeby bylo Waniliowe albo bananowe, ale innymi nie pogardze tez jesli beda SMACZNE. SOGi czekaja
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9309
Prawda Mialem bialko trecka wanilia i smakowalo jak budyn :D:D ale po jakims czasie mozna bylo sie przywyczaic a nawet polubic ten smak :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37375
nie gadaj, ze z ciebie taki francuski piesek

Ja mam SP 80 olimpa truskawke i mi smakuje sp80 wanilie pilem i tez dobra.. odradzam wanilie treca, bo smakuje jak budyn..

jak dla mnie to wanilia hitec protein byl lajtowy

najsmaczniejszy chyba jest Prolact Pytochema (wanilia) - michail dawal sprobowac na zawodach w stargardzie

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36022
No az taki wrazliwy nie jestem, ale juz jadlem wiele podlych bialek, po ktorych cwiczyc mi sie niechcialo, tylko mi sie odbila i mialem srake, a czesto byly tak podle ze musialem slodzic je takimi ilosciami cukry ze gainer sie robil Dlatego teraz chce miec jakis wypas. Chyba tego Prolacta zamowie.
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Jak białko to tylko wanilia, najlepsze ze wszystkich
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11706
Inkospor Active Pro 80 o smaku cappuccino - to chyba najsmaczniejsze białko jakie jadłem, sposród naprawde wielu...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36022
Ten Prolact brzmi cudownie, ale cene to on tez ma cudowną 100 zeta za Kilogram to troche LOLkowy zonk
Capuucino hmm, kawy nie lubie ale moze byc cos nowego, poczytam jeszcze. poszukam i zarzuce bialka stos
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37375
michail twierdzi, ze za jakosc sie placi

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36022
Ma racje
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37375
ekonomiczniej wyjdzie extensor+smakowe

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1298
mnie ostatnio smakuje czekolada-mieta Olimpu.

Tomek Ś.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37375
smakosze na sfd mowili, ze ten smak to zupelnie jak ludwik (czyt. do mycia naczyc)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREAPURE MONOHYDRATE POWDER

Następny temat

THERMAL PRO SNI

electro
Polecane artykuły