SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO SOJOWE - SMAK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Siema, chciałbym kupić sobie białko sojowe (może być też inne, byle by było równie tanie) tylko i wyłącznie jako dodatek smakowy do żarcia.
Ktoś mógłby polecić mi jakiś zjadliwy smak?

PS. Zależy mi też aby nie miało zbyt dużo cukru w sobie czyli tania serwatka zapełniona laktozą też odpada.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2013-02-16 19:56:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Jak dodatek smakowy to kup kakao :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Jakąś konkretną firmę/odżywkę znasz? (lubię kakao) Wybredny nie jestem ogółem ale jadałem białka, które bardziej by mi obrzydziły posiłek niżeli poprawiły jego smak :D (Przykładowo owsiane, twaróg, woda, i jakieś białko do smaku).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
białko sojowe najlepszym wyborem nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest wyborem najgorszym.

Weź whey z treca, są setki smaków, małe opakowanie, jako dodatek będzie gites
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak chcesz soje to prowit z olimpa mieszanka soi z wpc

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-02-17 10:23:31

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Chcesz białko sojowe jako dodatek smakowy? Chyba sobie żartujesz, albo źle skonstruowałeś zdanie. Białko sojowe samo w sobie jest niezbyt dobre, a dodając je do czegoś, smaku na pewno nie poprawisz na lepsze. Jeżeli chodzi o smakowe, to jadłem kiedyś z olmimpa wanilię i smak mi bardzo odpowiadał. No ale za 750g ok 50zł, więc jak na białko sojowe opłacalnośc zerowa


Zmieniony przez - Senor w dniu 2013-02-17 12:01:28

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Senor Nigdy nie jadłem białka sojowego (z wiadomych przyczyn), nie wiem jakie jest w smaku. Dlatego założyłem temat myślałem, że jak każde inne...
Chodziło mi głównie o kasę, ponieważ nie mam zbyt dużo do przeznaczenia na dietę a każdy grosz się liczy.
Wartości odżywcze białka sojowego pomijam...

Ale właśnie na SFD znalazłem białko SFD WPC Protein ECONO v2, tanie, niecałe 33zł za 750gram i dużo smaków do wyboru, skład też nie najgorszy więc zdecyduje się chyba na któryś z tych smaków.
Na miesiąc jako dodatek do twarogu, owsianych itp wystarczy.




Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2013-02-17 13:44:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Econo sfd na pewno będzie lepszym wyborem. W tym przedziale cenowym polecić jeszcze mogę białko UNS econo, cenowo podobnie, ale w smaku lepsze.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
bierz sfd eco, białko sojowe jest słone więc jak zależy ci głównie na smaku to napewno odpada

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carbo sfd z leucyną +bcaa

Następny temat

Clenburexin

WHEY premium