SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko smak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45122
Witam poszukuje jakieoś białka potreningowego. Ostatnio miałem 2 puszki isolate 100 z treca wanilie i teraz gruszke. Smak mi sie już przejadł i chce cos innego. Najbardziej interesowałoby mnie o smaku podobnym do białka sfd te pierwsze partie które produkował trec. Ciastko karmel i banan były wtedy pyszne

-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3169
opcja szukaj nie gryzie ;] scitec proffesional - smaki cappucino i orzech-czeko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jadłem scitec , chodzi mi o białka własnie o smaku takim jak stary vitafit

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11029 Napisanych postów 118946 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390557
Karmel jest ale bez ciastka
http://www.sfd.pl/sklep/Scitec_nutrition_100_Whey_protein_professional-opis27011.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1973 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 80440
Trec Whey 100 ciasteczkowy to identyczny smak jak SFD'owski Protein Plus w pierwszej wersji, także powinien Ci podejść.

'and my hunger was never fed
my desires never fulfilled...'

http://www.sfd.pl/Mightiest_self__czyli_deca_droga_przez_redukcję-t938693.html#post7 - aktualny dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8071 Napisanych postów 149348 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184327
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3870
A ja żeby nie zakładać nowego tematu zapytam się jakie białko na kazeinie na noc jeżeli również chodzi o smak? no i żeby skład nie był syfiasty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8071 Napisanych postów 149348 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184327
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Treca już jadłem jakiś czas temu i no niezbyt podchodził, no cóż poszukam jeszcze trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kazeine kiedyś miałem od FA , wanilia smakowo wymiatała jak dało sie pół na pół wode i mleko. Chyba wezme scitec bo trec miałem i mało intensywne smaki tego whey 100 , wezme sobie scitec carmel chyba że macie coś innego jeszcze

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A tak nawiązując jeszcze do tematu to warto kupować tą kazeinę na rzecz serwatki?(chodzi tylko o dawkowanie na noc) bo cena większa i niby kazeina wolno wchłaniana jest ale różnie to bywa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z no-xplode

Następny temat

Cos nowego z USP Labs

WPC zestaw