Siema,
chcę sobie na wakacje tj. 8 tygodni zrobić trening 4 dniowy, cięższy, intensywniejszy, na masę nadal, a pytanie moje jest takie; czy przy, wiadomo, wysokich temperaturach, większej potliwości, taki większy wysiłek da efekty ? O dostarczanie wody dbam cały czas i dietę też trzymam.
Aha co do diety właśnie, czy zwiększając o ten 1 dzień zmieniać dietę o dodatkowe kcal, bo już nie 3 a 4 dni treningu ?
Liczę na Was
chcę sobie na wakacje tj. 8 tygodni zrobić trening 4 dniowy, cięższy, intensywniejszy, na masę nadal, a pytanie moje jest takie; czy przy, wiadomo, wysokich temperaturach, większej potliwości, taki większy wysiłek da efekty ? O dostarczanie wody dbam cały czas i dietę też trzymam.
Aha co do diety właśnie, czy zwiększając o ten 1 dzień zmieniać dietę o dodatkowe kcal, bo już nie 3 a 4 dni treningu ?
Liczę na Was
Krzysztof Piekarz