SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czas na odżywki - co kupić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Szczupła budowa, zarys mięśni widoczny, biceps 38, klata 113, talia 90

Wiek

31

Waga / wzrost

103kg/203cm

Staż treningowy

kilka lat bez odżywek

Cel cyklu

więcej masy

Stosowane już wcześniej suplementy

brak w ciągu ostatnich kilku lat

Stosowane wcześniej spalacze

brak w ciągu ostatnich kilku lat

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak w ciągu ostatnich kilku lat

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

dieta bardzo zróżnicowana, regularne posiłki, ale brak możliwości sprawdzenia rozkładu i bilansu w diecie

Przewidziane finanse na cykl

bez ograniczeń, ale nie lubię wydawać dużo kasy na coś zbytecznego - cenię sobie parametr jakoś/cena

Uwagi i sugestie

TREC WHEY 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Witam,

Standardowe pytanie - co kupić?

I teraz - z racji możliwości/pracy - siłownia w cyklach miesięcznych, czyli miesiąc ostrego treningu (6 dni w tyg) i następny miesiąc odpoczynku z okazjonalnym treningiem - ewentualnie mogą być jakieś lekkie treningi domowe lub rower itp.

Od kilku lat nieregularnie trenuję z racji szybkiego gubienia masy - jak tylko zaczynam dawać sobie ostro w kość moje kg lecą momentalnie w dół... Stąd też pomysł na coś nowego - odżywki, suplementy, witaminki itp.

Oczywiście zdrowie przede wszystkim, więc żadne ostre specyfiki mnie nie interesują.

Trochę poczytałem i chyba chciałbym spróbować TREC WHEY 100 - 2275g (na miesiąc treningowy) - dobry to pomysł na budowanie masy? I co do tego dokupić?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243126
nie wiem czy w tym przypadku jest sens kupic cokolwiek
witaminy,mineraly kwasy tluszczowe OK
odzywki od biedy by uzupelnic diete ok
reszta imo zbedna

trenujac miesiac ON miesiac OFF traktuj to wszystko jedynie prozdrowotnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
Jezeli jest to wymuszone praca to nic nie zrobisz ale jezeli jest to pomysł na cos nowego jak to napisałeś to imo bez sensu taki system... Jak kg lecą to znaczy ze nie było wszystko dograne jak należy, za mało kcal za dużo wysiłku (treningu, praca itp) , trzeba ogarnąć odżywianie i treningi dopasować pod swoje predyspozycje, możliwości i nie ma opcji zeby wtedy nie szło jak trzeba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Pomysł na coś nowego - w sensie wzbogacenia stylu życia o odżywki, suplementy. System on/off to nie mój 'nowy' wymysł tylko taka praca.. Z odżywianiem nic nie zrobię, jest jak jest i tak musi na razie zostać
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
co to za praca jeśli można spytać?
Nie ma kompletnie możliwości żebyś chociaż te 2 treningi na tydzien zrobił?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Praca wyjazdowa...

Od biedy jakies 2 treningi tygodniowo dałbym rade ogarnać...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
Ale masz podejście... od biedy to nawet wcale nie musisz ćwiczyć ani tu ani tam ... z takim zapałem to za wiele nie osiągniesz

Że praca wyjazdowa to sie domyślilem, ale nie ważne
tam gdzie jezdzisz na pewno jest możliwość ćwiczeń, więc ćwicz - nie szukaj wymówek

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Rozumiem, ze to forum i niektórzy mają ochotę sobie po prostu pogadać, ale... pytanie było konkretne - padło kilka odpowiedzi i zero konkretów.

Temat nie jest prosty, bo tak jak napisałem - mam możliwość miesiąc dawać sobie ostro w kość, ale kolejny miesiąc jest ciężki - wyjazdy non stop, brak siłowni, nieprzespane nocki itp, więc to nie chodzi o brak chęci a bardziej o brak możliwości koniec, kropka.

Wychodzę z założenia, że jeśli mam chęci to miesiąc konkretnej roboty jest lepszy niż dwa miesiące nic nierobienia - natomiast po wypowiedziach co niektórych tutaj można wywnioskować, że lepiej olać temat i po prostu usiąść przez TV z browarem i paką chipsów :)

Dzięki za demotywację
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
Nikt Cie tu nie demotywuje, wręcz przeciwnie chodzi o motywacje ...

Chyba lepiej, że użytkownicy podchodzą do sprawy indywidualnie i próbują cos zaradzić/pomóc niż bezsensownie wrzucić pare produktów i powiedzie kup to i tam - dzięki do widzenia

pytanie było konkretne - padło kilka odpowiedzi i zero konkretów.


jeśli chodzi o to pytanie


Trochę poczytałem i chyba chciałbym spróbować TREC WHEY 100 - 2275g (na miesiąc treningowy) - dobry to pomysł na budowanie masy? I co do tego dokupić?


No to ... białko możesz sobie kupić, pytanie tylko jak będziesz je dawkował skoro nie masz rozpisanej diety i nie wiesz nawet czy masz jakieś braki białka, a jeśli tak to jakie?

Samo w sobie białko w proszku masy nie daje - niestety.


Reszta jak napisał Tomq

TomQ-MAG
nie wiem czy w tym przypadku jest sens kupic cokolwiek
witaminy,mineraly kwasy tluszczowe OK
odzywki od biedy by uzupelnic diete ok
reszta imo zbedna

trenujac miesiac ON miesiac OFF traktuj to wszystko jedynie prozdrowotnie






Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-06-15 17:17:08

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko z ryżu

Następny temat

Odzywki na wakacje.

electro
Polecane artykuły