Witajcie,od miesiąca trenuję nogi. Na razie był to tylko "aerobik",czyli taka rozgrzewka. Godzina o jakiej zaczynałem trening to 10:25 (10-15 min rozgrzewki) i trening do 11:15-11:20. Chciałbym teraz spróbować o jakieś bardziej bezpieczniejszej godzinie z uwagi,że tak wczesny czas sprzyja podobno kontuzjom. Najlepsze godziny na trening (podobno to 12-17),ale jak teraz mógłbym pogodzić nową godzinę z dietą na jakiej jestem? Gdzie wcisnąć trening ( o której najlepiej miałby się zacząć), czy posiłki zostają tak jak są,może jakaś zamiana miejscami itd? Gdzie go po prostu wcisnąć? Proszę o rady,pod spodem umieszczam obecną dietę:


Krzysztof Piekarz