SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posilki w dni bez treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 343
Witajcie, czytałem artykuły z tego działu i zacząłem sobie układać dietę, ale nie do końca wiem jak to jest z posiłkami w dni, w które nie trenuję? W dni treningowe jest posiłek przed i po treningu, a co z dniami gdzie nie trenuję? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no jak to co, jesz normalne zbilansowane posilki od rana do wieczora w ilosci Tobie odpowiadajacej jednak nie mniej jak 3x.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 343
Może faktycznie źle to ująłem, chodziło mi bardziej, czy zostawiam te posiłki takie jak były tylko w miejsce treningu jest po prostu przerwa 3h np? A drugie pytanie to rozumiem, że mogę sobie dodać wtedy warzywa (czytałem, że przed treningiem i po nie powinno się dodawać)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
mozesz zostawic , a mozesz zmienic. masz dowolnosc. najwazniejsze urozmaicenie, zebys nie jadl dzien w dzien tego samego. ukladasz sobie te 4, czy 5 posilkow przez dzien i jesz wtedy kiedy masz ochote, zeby nie byc glodnym.
warzywa najwazniejsze. w okresie okolo treningowym warzywa ok, ale nie w duzych ilosciach

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Godzinami posiłków się nie przejmuj. Nie musisz trzymać się ustalonych godzin. Zjesz godzinę w te czy we wte nie zrobi to żadnej różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30
A co w przypadku, kiedy dopadnie choroba około tygodnia czasu i nie można ćwiczyć ani jeść z zapotrzebowania 1600 kcl spadło do 1000 max. 1200 kcl, więcej w siebie nie wmuszę. Czy po takim okresie jeśli wrócę do poprzedniego zapotrzebowania 1600 kcl waga skoczy w górę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Bez obawy nic nie skoczy. Zbyt krótki okres czasu żeby mogły nastąpić jakieś poważne zmiany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek po treningu wieczornym.

Następny temat

Zwiększenie tłuszczy kosztem węglowodanów w dziennym bilansie kalorycznym

WHEY premium