Witam, pomyślałem ze temat najlepiej nada się tutaj.
Nurtuje mnie jedna kwestia ze złotej ery, mianowicie trening klatki i kładzenie nóg na ławce, lub unoszenie ich ku górze. Czy to jakiś trik wzmacniający angaż klatki?
Poniżej zdj przedstawiające o co biega, i zwróćcie uwagę na to ostatnie foto gdzie Franko tak jakby wzmacnia jeszcze nacisk ten nóg
Zmieniony przez - davidban w dniu 2015-05-30 23:20:36
Zmieniony przez - davidban w dniu 2015-05-30 23:21:13
Nurtuje mnie jedna kwestia ze złotej ery, mianowicie trening klatki i kładzenie nóg na ławce, lub unoszenie ich ku górze. Czy to jakiś trik wzmacniający angaż klatki?
Poniżej zdj przedstawiające o co biega, i zwróćcie uwagę na to ostatnie foto gdzie Franko tak jakby wzmacnia jeszcze nacisk ten nóg
Zmieniony przez - davidban w dniu 2015-05-30 23:20:36
Zmieniony przez - davidban w dniu 2015-05-30 23:21:13
Krzysztof Piekarz






