Witam, jestem Łukasz,mam 20 lat mierzę 178 Cm wzrostu, ważę obecnie 80kg , jestem mocnej budowy (mezo lub mezo/endo z naciskiem na mezo) wracam do ćwiczeń po półrocznej ? przerwie , wczesniej ćwiczyłem 2 lata , ale z naciskiem na dynamike/wyskok, lecz zrezygnowałem z siatkówki niestety , chcę zacząć ćwiczyć teraz całe ciało , pytanie, jaki trening robić , fbw , czy jakimś splitem ? Planuje jeszcze minimum 2 razy jeździć na basen w tygodniu , jak to rozłożyć? narazie sobie ułożyłem trerning fbw - prosze o ocenę -
A
NOGI:
przysiady 3x8
PLECY:
MC 2x6
KLATKA:
przenoszenie sztangi 3x8
BARKI:
wyciskanie sztangi stojąc 3x8
BICEPS:
uginanie ramion stojąc ze sztangą 2x8
TRICEPS:
prostowanie ramion na wyciągu 2x8
B
NOGI:
przysiad 3x8
PLECY:
podciąganie na drążku / wiosłowanie odwrotne 3x8
KLATKA:
wyciskanie sztangi płasko 3x8
BARKI:
push press 3x8
BICEPS:
uginanie ramion z sztangielkami - chwyt młotkowy 2x8
TRICEPS:
pompki na poręczach 2x8
A
NOGI:
przysiady 3x8
PLECY:
MC 2x6
KLATKA:
przenoszenie sztangi 3x8
BARKI:
wyciskanie sztangi stojąc 3x8
BICEPS:
uginanie ramion stojąc ze sztangą 2x8
TRICEPS:
prostowanie ramion na wyciągu 2x8
B
NOGI:
przysiad 3x8
PLECY:
podciąganie na drążku / wiosłowanie odwrotne 3x8
KLATKA:
wyciskanie sztangi płasko 3x8
BARKI:
push press 3x8
BICEPS:
uginanie ramion z sztangielkami - chwyt młotkowy 2x8
TRICEPS:
pompki na poręczach 2x8
Krzysztof Piekarz